Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

26 dakika önce, sylvanas dedi ki:

Bir de ilhan arif mi ona benzer oyle bi sunucu vardi bi yerde haberlerde. Umut sarikaya'nin aa istanbul dedi karikaturu gibi tepki verdim.

arif iqbal'di galiba o herifin adı. loading screen'lerde filan çıkıyordu.

şunu gördüm ben de 

fkWrn6M.jpg

box kasabileceğimiz bi yer var mı bu arada? quest'i var malum. bi de brawler skill'lerinde blunt weapons'la bla bla bonusu dediklerine unarmed da dahil heralde di mi? özellikle ÖLÜM YUNRUKLARI skill'i göremedim çünkü.

2. adam güzel dövdü falcon punch'la =/

8NJgGRe.png

Cokomantis tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, Scalanova dedi ki:

Fps oldugu icin yetemem diye aglamistim ama yettim ve diger fps lerede bulasirim artik, tv ye gectigim ve monitorden daha uzak yattigim icin beceriyorum.

oyun cok cok iyi bence bu iyiliginide sahsen gta 5 e benzerliginden alıyor sahsim adina. Ayni sekilde oynuyorum action adventure rpg. Nefis.

yurume olsa ne guzel yagmurda sehri gezecegim ama nasil koymamislar anlam veremedim.

Hikaye cok iyi gidiyor hala.

nexus modda var, wasd ile yürünebiliyor default olarak alt tuşuna ayarlamışlar da değiştirebiliyorsun istersen. ama diagonal yürümeye çalışınca koşuyor W+D vs gibi. onu da hallederler yakında.

https://www.nexusmods.com/cyberpunk2077/mods/45

mod da sayılmaz küçük bi şeyler ekliyosun bi cfg'ye. bundan önce envanterimi dolduruyordum yürümek için dsba.

Sosyal ağlarda paylaş

11 dakika önce, dreagloth dedi ki:

Neden taktınız yürümeye bu kadar?

Ben koşturuyorum o kadar, çatışma şu bu görev bitiyor, bi müzik açıp yürüyerek evime dönim diyorum mesela. O kalabalığın içinde yürümek ayrı keyifli oluyor müzik + yağmur falan. Episodik oynuyorum, oyuna girerken dinlediğim kafamdaki bi jenerik şarkısı var, oyundayken kendi müzikleri iyi kurtarıyor. Oyunu kapatırken de jenerik şarkım var bir tane, credits ekranı izleyip şarkı bittikten sonra çıkıyorum.

Bi de görevlerde npc yle konuşa konuşa yürüyorsun mesela. Npc yürürken sen koştura koştura duruyorsun. Otomatik yürüseymişiz bari o an.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

30 saatte bitirdim oyunu en dandik 2 bitirme senaryosuyla. diğer senaryolar için ebesininki kadar oynamak gerekiyor sanırım anladığım kadarıyla yan görevler falan fişman. oyun çok kötü RPG ile alakası yok bu oyunun. grafik tasarımcıya vermişler oyun yap demişler yapmış. AI, gameplay, optimizasyon sıfır. 

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, sylvanas dedi ki:

Hitman'in mukemmel harita mantigi burda da var. Kucuk bolumleri, ama her yol bir yere baglandigi icin cikmaz kavrami yok, her gittigin yer seni bir yere ulastiriyor, surekli gidiyormussun gibi pen world hissi veriyordu. Bunu teorik masaya yatiran guzel bi video vardi da arasam bulamam. 

ara bul, çok merak ettim o dediğin olayı.

Sosyal ağlarda paylaş

level cap 50 diyorlar iste +49 puan olarak attributeleri hesaplayin ilk yaratirken verdigi 3,3,3,3,3 +7 ustune, 2 tanesini 20 yapabilirsiniz gerisi ortalama olur 10-12

karakter guclenikce her perk %10 ona, %25 buna verdikce ust uste kolaylasiyor evet

Norak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

25 dakika önce, Deathblade dedi ki:

Oyunda şehir hayatı nasıl? Köylüler odun kesiyor mu?

yani kesiyorlar da baltayla odun arasına kafanı koysan da devam ediyorlar.

halterci kadında denedim bunu, halterin üstüne çıktım beni de halterler kaldırdı bir şey demeden.

@Bone yıllar oldu game design teorisi alırken izlemiştim bulamadım arasam da. ama ona yakın bir şeyler verebilirim;

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...