Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

çok sık ekran tribe giriyor inanılmaz bir twitching sanki gpu veya monitör sara krizi geçiriyormuş gibi. aratınca da birşey çıkmıyor google'da, ilginç. krizi geçene kadar oynanamıyor oyun o esnada bütün görünütü sağa sola warpladığı için.

Alıntı

If you saw our performance preview and were hoping things would radically improve, we've got bad news: Cyberpunk 2077 is every bit as demanding as we showed before. At the medium preset, the GTX 1660 Super just barely manages 60 fps, and that's a big step up from the minimum GTX 780 GPU listed in the official system requirements.

dediğim gibi oldu, toms benchmarkları güncelleyip genişletmiş ve onların yazdıkları gibi fps alıyorum ben de.

https://www.tomshardware.com/news/cyberpunk-2077-pc-benchmarks-settings-performance-analysis

mrwCneuarY3ABSTEM3fZM7-970-80.png

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

content detaylar falan şahane, keşfedecek çok şey var. ama ai kötü baya. random çatışmaya girdim karakterler falan mal gibi takılıyorlar.

no spo

çeşitlilik de iyi baya ya, bazı karakterler fazla random ama sdf. ha bi de skin'i çok iyi yapmışlar böyle bi oyun için hele, cutscene'lerde falan çok hoş görünüyor herşey.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Bi ara sahnede kendimi disaridan gorurken altimda don vardi, kendi gozumden bakinca pantolonluydum birkac saniye sonra. Evimdeki aynada da ciplak gorunuyorum, ama asagi bakinca giyinik. Ama bilincli yapilmis olabilir customizationunu gormek isteyenler icin. Baska aynada boyle bir sey yok normal calisiyor.

10 santimlik kaldirima bile ziplayarak cikmak zorunda kaldim sokakta, tek bir yere mi hasti bilmiyorum.

Surus fps olarak kotu, disaridan daha iyi gibi.

Kalabalik yerde modeller bazen gec yuklendi, placeholder ps1 karakteri gibi low poly gordum kisa sureligine.

Arabaya binmek, bara girmek, koridorlara inmek bir yerlere cikmak seamless, cok iyi basarmislar. Minecrafttaki gibi alan alan yukluyor tabi fps dususunden hissettim gecisleri ama goze batmadi. Oyuna girerken loading sureleri 8 gb ramde bile tatmin edici.

Lens flare ve kromatik bilmem ne performans yemeden guzel goz boyayan efektler. Dusuk kaplama kalitesi hic goze batmiyor.

Yurume tusu yok ?

Skill trait vs ayri ayri agaclarda ilk farkettigimden fazla sayidaymis. Build resetleniyodur ins, ya da ikinci gameplayde zorda oynar bilincli dagitirim.

Karakter yaratimi oha dedirtmiyor, yeni bir sey yok. Yeterli gayet secenekler.

Bir questte ya bug oldu ya ben yapamadim, q geregi birkac kere bir panel hacklemeye calistim beceremedim. Tekrar deneyince bir daha etkilesime giremedim. Tekrar denemedim.

Yolda yururken gokten onuma adam dusup oldu sgds.

Tonla ic mekan var yatay dikey, kesfet kesfet bitmeyecek gibi. 

Motor hala surmedim umudumu ona sakliyorum, akira olacagim.

Sosyal ağlarda paylaş

3 saat önce, Black-ice dedi ki:

?‍♂️

abi öyle hisset diye kısa bi film gibi sahne koymuşlar zaten. önünde min 200 saatlik oyun var ya keşke orayı oynatsa diyosun ya asdsd

4tane tırrik tuto vereceğine, gösterdiği video da 4 tane görev oynatsaydı. Open world olmadan. araya yine video sıkıştırsaydı daha güzel olurdu.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, razzRaziel dedi ki:

content detaylar falan şahane, keşfedecek çok şey var. ama ai kötü baya. random çatışmaya girdim karakterler falan mal gibi takılıyorlar.

no spo

[video]

çeşitlilik de iyi baya ya, bazı karakterler fazla random ama sdf. ha bi de skin'i çok iyi yapmışlar böyle bi oyun için hele, cutscene'lerde falan çok hoş görünüyor herşey.

su kadarcik sahnede ben pek heyecan duyamadim nedense, polisler fln cok robotic. polis orda yaralanmis, olay bitmis hala "I will find you" mu diyo lan ordaki diger polis asdfsadf

sen oradada ates ediyorsun, adamlarda ne bir siper alma var, ne adam gibi bir tepki verme.

olm bi aksiyon yapin, yolu kapatin, ambulansi fln ara ne bileyim, bi yarim saat daha beklesen kadin hala sigara tutturecek heralde. dialog azligi var gibi. gta 5 deki random sokak catismalari daha gercekci ve heyecanliydi lan.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, reyou dedi ki:

su kadarcik sahnede ben pek heyecan duyamadim nedense, polisler fln cok robotic. polis orda yaralanmis, olay bitmis hala "I will find you" mu diyo lan ordaki diger polis asdfsadf

sen oradada ates ediyorsun, adamlarda ne bir siper alma var, ne adam gibi bir tepki verme.

olm bi aksiyon yapin, yolu kapatin, ambulansi fln ara ne bileyim, bi yarim saat daha beklesen kadin hala sigara tutturecek heralde. dialog azligi var gibi. gta 5 deki random sokak catismalari daha gercekci ve heyecanliydi lan.

o sahnede heyecan yok zaten ya ai göstermek için çektim, polislerde gram olay yok salak salak ne yapacağını bilmeden takılıyo ortada.

ama videonun başında bi eleman düşüyor tepeden sokağa o ilginçti bak, olayı ne bilmiyorum ama. bug mı feature mu karar veremedim heh.

Sosyal ağlarda paylaş

ikinci seyredisimde farkettim onu da asdf

yani o adam duser dusmez, isterim ki millet etrafinda toplansin, psikopatlar selfie ceksin, veya yankesici cuzdanlarini kurcalasin fln.

madem oyle guzel spontane olaylar ekliyolar, orada kalmasin yani, bir follow up gerek.

polis olayinda da, olay oldu bitti ee? yani merak ediyorum orada bir 30 dakika daha takilsan napacak adamlar adsflkj

Sosyal ağlarda paylaş

Dun cp icin yayinlanan driveri kurunca control panelde optimal power moduna gecmis yine. Performansa aldim tekrar. Bikac fps de ordan gelir. Ayarlariniz resetlenmis olabilir surucu kurunca.

Sokak cocuu oynayam varsa bir sorum var, iki saatlik gameplayden sonra bi quest ile ilgili. Spoiler olmaz heralde de yine sorim bug mu acaba;

Spoiler

Robot almak icin orumcek gozlu cetenin mekanina girdim ciktim. Jackie ile bulus dedi gorev bitince ama eleman kapidan iceri almiyor beni.

sylvanas tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, Sam dedi ki:

ya bu athletics artmıyor? lvl 6 oldum hala 0. 1km koştum özellikle gene 0. arttırabilen var mı?

o ses feature herhalde ya ambient noise.

Sanirim morrowind de miydi oblivion mu, ziplaya ziplaya athletics kasiyoduk. Burda da orgrimar refleksiyle ziplaya ziplaya gezerken atletiks arttigini farkettim.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...