Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

13 dakika önce, sylvanas dedi ki:

Gunplay sevmem diyodum hosuma gitti silah hissi. Walking tusu olmamasi simdilik en buyuk eksi bana. Her yere kostura kostura gidiyoruz da cozulur bu aglayan cok. Neden fps nin cevabi asiri bariz olmus. Her seyiyle fps kamerasi icin dizayn etmisler anliyorsunuz her saniyesinde.

yoo yoo, karakterimin saçının rengini görebilmeliyim yoo

Sosyal ağlarda paylaş

bir gta 5 los santos daki ilk izlenimimi vermedi sehir, donuk ve millet mala baglamis gibi. goz onunde siddet egilmimim sadece yere comelmis sacma sapan insanlarla sonuclandi. yasayan bir sehir yerine donuk bir sehir var gibi. surus baya baya kotu herhalde perk merk ya da duzeltilmesi gereken bir olay. arabayi klavye ile kullanirken devamli son gaz gitmeyi cozebilsek keske ya da varsa help. controllerda yavas itince yavas komple kokleyince hizli gideri klavyede aradim.

konusmalar cok alakasiz bazen once soyledigin bir seyin sonraki cumlede bambaska bir karsilikla cevap almasi gibi.

980 ile 16gb ram amd 3600 ile 1080p de sikintisiz ve grafikler batmadan oynuyorum (high ulta arasi bir yer) sadece bloom cok fazla ya da ona benzer bir baska sey isiklar patlak patlak.

karakteri yaratirken cuk buyukluk ayarini kendiminkine benzer bulamadim large secmek zorunda kaldim ?

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, ad3m dedi ki:

Ayrıca bir çok insanın "clean install" ile yaptığı nvidia driver güncellemesi sonrası fpsleri düzelmiş sadece kurmak yeterli olmamış kimilerinde. O yüzden DDU>update en mantıklısı olacaktır.

yeni ekran kartı aldım bugün. direk açtım bilgisayarı hiç driver falan ellemeden açtım oyunu aynı driverı kullanıyor zaten. temiz install fln yapmak lazım mı aklıma da geldi çalışınca ses etmemiştim şimdi senin yazdıgını görünce bi kıllattım?

Black-ice tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

bountyli adama dalınca ncpd koşup bana saldırıyor, haberleri yok mu kendi koydukları bountylerden anlamadım. öldürüp kaçtım hemen bir sonrakinde.

yalnız şu a seçip charın b söylemesi durumu bunda da var maalesef.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

@Black-ice

Performans şikayetin yoksa devam et genelde insanlar oyun esnasında gpu'nun %10-30 arası kullanıldığını bu driver sonrası %80-100 arasına çıktığını bununla birlikte doğal olarak fps artışı sağlamışlar.

Ne olursa olsun windows 10 kullanıyorsan bir kereliğine de olsa safe modda DDU ile tamamen driverları silip windows 10 otomatik driver güncelleme özelliğini devre dışı bırak (DDU Ayarlarından) sonra kurulum yap bazen salak windows kendi kafasına göre driver güncelliyor/rollback ediyo falan. Onun önüne geçmiş olursun ayrıca tertemiz bir kurulum olmuş olur.

ad3m tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, ad3m dedi ki:

@Black-ice

Performans şikayetin yoksa devam et genelde insanlar oyun esnasında gpu'nun %10-30 arası kullanıldığını bu driver sonrası %80-100 arasına çıktığını bununla birlikte doğal olarak fps artışı sağlamışlar.

Ne olursa olsun windows 10 kullanıyorsan bir kereliğine de olsa safe modda DDU ile tamamen driverları silip windows 10 otomatik driver güncelleme özelliğini devre dışı bırak (DDU Ayarlarından) sonra kurulum yap bazen salak windows kendi kafasına göre driver güncelliyor/rollback ediyo falan. Onun önüne geçmiş olursun ayrıca tertemiz bir kurulum olmuş olur.

eyv yapayım ya her ihtimale karşı. 

Sosyal ağlarda paylaş

7 saat önce, GERGE dedi ki:

Konuya girmiyorum artık, oyun bitince gelirim konuşmaya ?

PS. Akşam sistemimin verdiği performansı yazarım bir. Siz de yazarsanız ÖM atın, tepeye sabitlyelim onları.

ben 6gb 1060 rog, i57700 ve 32gb ram ile default high geldi ona oynuyorum, şehir içinde kalabalık bi yerde degilsem gözle hissedilir fps drop yaşamıyorum

Sosyal ağlarda paylaş

bug fest ya, nasıl denk gelmiyonuz anlamıyom. belki bi ihtimal generic oynayıp oyunun yönlendirdiği şekilde ilerliyosanız daha polish bi gameplay'iniz oluyodur ama kuralların dışına çıktığın gibi başlıyor.

direkt otobana çıktım zaten yol zart diye bitti, yolun sonunda polis noktasını geçemiyon çat diye tersine spawnlıyo seni geri dön diye (muhtemelen henüz erken diye ama yaptığı çok ayıp). sonra böyle bi manzarayla karşılaşıyon. karşı şeritteki araçlar da spawn olup olup yok oluyolar.

zaten araç kullanımıyla ilgili olan herşey çok kötü, sürüş keyfi diye bişi olmadığı gibi fp kullanmak daha da kötü yapıyor. yayalara çarpıyon araç yan dönüp kalıyor, ulan yayaya çarpınca araç neden devrilir. diğer araçlara çarpıyosun onları üstünden fırlatıyor wtf. zaten takoz gibi kullanım, daha ilk görevde adam kullanırken falan araç dönerken bildiğin olduğu yerde dönüyor 2000 oyunlarındaki gibi. cities skylines'daki araçlar ya işte aynı. hız hissiyatı sıfır zaten hız yapma diye bişi yok. araçla crime'a başlıyon çat diye durduruyor bi de crime prevention system diyip, o ne anlamadım. yayalar da aynı cities skylines yine, sürekli birbirlerine çarpıyolar kalabalık yerlerde. 

şehir olayı gta değil de ilk watch dogs gibi ya işte. çeşitlilik ve görsellik, şehrin kendisi vs çok güzel ama.

bi de nedense mouse tekerleği ile ilgili problem yaşıyorum, scroll menülerde ve diyalog seçeneklerinde işkence çekiyorum resmen. 

performans beklediğimden iyi, 60fps'nin altına düşmüyor rtx dışında herşey açık ultra. 

1080ti kingpin, i7 8700k, 32gb ram

neyse dur bakalım daha yeni, ilk açık dünya izlenimleri böyle ama.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...