Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

3 dakika önce, lovecraft0Z dedi ki:

Bu önyükleme tam olarak nedir. Yani önceden download install falan edilmiş olacak, perşembe tam saatinde mi kilit açılacak

download edilen encrypted dosyalar. sonra bunları unpack edecek store client. bu decryption ve unpack de gayet uzun sürebiliyor büyük oyunlar için. hatta birisi bir oyun için yazmıştı preload ettiğine pişman olmuştu, silph sanırım.

Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bir oyun için hype ne kadar yüksek olursa o kadar hayal kırıklığı oluyor sanki, CC Tiberian Sun'ı hatırlıyorum taa eski CC  oyunlarında teaser ı falan vardı. 1999'da sonunda çıktığında delirmiştik ama kimse beğenmedi. Bannerlord vs hep genel anlamda uzun bekleyişlerden sonra hayal kırıklığı oldu. Bu oyunda sanki şu ana kadar gördüğüm en büyük hype var, o yüzden ne çıkacak emin değilim.

Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, Sam dedi ki:

download edilen encrypted dosyalar. sonra bunları unpack edecek store client. bu decryption ve unpack de gayet uzun sürebiliyor büyük oyunlar için. hatta birisi bir oyun için yazmıştı preload ettiğine pişman olmuştu, silph sanırım.

evet horizon zeroda yaklaşık 1.5 saat sürdü ssdye kurulum olmasına rağmen (en dandik yavaş ssdmdi ama olsun ssd sonuçta). steamin saçmalığımıydı yoksa oyunun mu tam bilmiyorum daha önce preload fazla yapmamıştım

75mbitle hiç preload yapmasam 2 saate oyunu indirebiliyodum zaten sdfsg

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...