Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

rew'e katılıyorum, shooting hariç hiçbir kısmında fp aramazdım bu oyunun şahsen.

komutan dedi de, aslında dragon age gibi yetmeyip üstüne izometrik seçeneği de sunan oyunlar var ama insanlar unutmuş belli ki aynı anda birkaç perspektifi düzgün sunabilen oyunları.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Deus Ex'te mesela ama belli bir karakteri oynadigimizdan dis gorunusun bir onemi olmuyordu, ancak bu oyunda acayip customization vs beklerken bunlarin third person'da gorunemeyecek olmasi hayal kirikligi sanki. Gerci bunlar daha once cok konusulmustu. 

Ama daha once konulan linkteki videoyu actigimda first person immersion guzel gorundu gozume acikcasi boyle de fena olmayabilir. 

Sotto tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar TPS bakış açısıyla son yılların tartışmasız en iyi oyunlarından biri olan Witcher 3'ün yapımcıları. TPS "yapamadılar" "yanlış yola girdiler çıkamadılar" "yetemediler" külliyen bait, cevap vermek ziyan. Bu dünyanın böyle deneyimlenmesi gerektiğine karar vermişler, çıksın görelim.

Sosyal ağlarda paylaş

uff ne geyik dönmüş.

adamlara ısmarlama yaptırabiliyorsak, öyle bir hakkımız varsa, ben tepeden rts şeklinde istiyorum, red alertte tanyadan beri en sevdiğim oynanış biçimi. oyunda map var sonuçta yakınlaşacak biraz daha, tam üstten gösterecek çok zor değil tembellik yapmazlarsa. zıplamalı tırmanmalı yerde platforma dönebilir prehistorik 2 gibi. en azından seçenek olarak sunsun, ben karar vereyim

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Raze dedi ki:

uff ne geyik dönmüş.

adamlara ısmarlama yaptırabiliyorsak, öyle bir hakkımız varsa, ben tepeden rts şeklinde istiyorum, red alertte tanyadan beri en sevdiğim oynanış biçimi. oyunda map var sonuçta yakınlaşacak biraz daha, tam üstten gösterecek çok zor değil tembellik yapmazlarsa. zıplamalı tırmanmalı yerde platforma dönebilir prehistorik 2 gibi. en azından seçenek olarak sunsun, ben karar vereyim

bence red alert'da third person opsiyonu olmalıydı, tanyanın memelerini tecrübe edemiyoruz izometrikte :((

Sosyal ağlarda paylaş

16 saat önce, GERGE dedi ki:

Kitledim, açtım hala tartışmayın. Konu bile açılmış.

World of Cyberpunk'ı okuyan var mı bu arada? Benim kitap oyun çıktıktan sonra gelecek =/

Ben okudum, baya guzeldi. Genelde boyle gaming merchandise tadinda seyleri sevmem ama dunya hakkinda iyi background verdi, tarihiydi, suanki factionlardi vs

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...