Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Sürüş dinamiğinin kötü olacağı ilk videolardan belliydi zaten de yapay zeka saçmalıyor bazı yerlerde. Ben de hala ısınamadım fps olmasına keşke tps olsaydı. Ekranın sabit bir şekilde ilerlemesi gerçekçiliği öldürüyor bu tarz open world oyunlarda. Rdr2, gta 5 gibi fizik motorunu karakterin üzerinde görmek daha gerçekçi kılıyor oyunu benim açımdan. tps olsa ve sürüş dinamiği gta gibi olsaydı oyun 4 4 lük olurmuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

17 saat önce, reyou dedi ki:

Aga elinizi mouse’unuza koyun, bir de oyle dusunun, open world icin bir GTA, Red dead, uncharted, mad max mi daha iyi tecrube sunuyor yoksa saydiklariniz mi?

şahsen morrowind'ten aldığım open worldü ne gta verdi ne red dead verdi. 

Her ne kadar sevilmese de skyrim kendini dünyasının içine hayvan gibi çekti.                                                          

sora borderlands var. bu konuda genelleme yapamazsınız gençler, yok açık dünyada first person olmaz, yok third person en iyidir

BOK

Sosyal ağlarda paylaş

of 20 sene önceki mindset'le bugünü mü karşılaştırıyonuz. eski ve ilk deneyimlerin farklı bugünküler farklı.

benim tercihim de tp bu arada, çevre hakimiyeti ve algın daha yüksek oluyor. fp dedin mi olay crosshair'i hedeflere denk getirmeye odaklanıyor. esasen 20-25 senelik bi baygınlık o konuda bende, o yüzden fp aksiyon beni sarmıyor eğer işin içinde innovation yoksa.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...