Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

1 saat önce, Cokomantis dedi ki:

ertelenme değil de development süresinin yeniden gözden geçirilmesi diyelim bu arada.

di mi @Aceace uyuz oldum sana geçen günkü bannerlord muhabbetinde kdjasfhs

Bi saniye ya Bannerlort'ta ne olmuştu ben hatırlamıyorum? Niye uyuz ettim seni?

Spoiler

Niye ettim bilmiyorum ama ben uyuz ettiysem bi nedeni vardır. Afferim bana sdfsdffsfsfsf

Sosyal ağlarda paylaş

sana en ucuz yöntemi söyleyeyim.

dh forum'a giriyosun, referansları olan birilerinden 2k verip ikinci el ps4 alıyosun, oyunu 1 ay oynayıp sonra ikisini de aldığın fiyatlara satıyosun (dh ve sahibinden), ki cihazı fazlasına bile satabilirsin. çok zor bişey değil.

hatta almışken god of war'ları ve last of us'ı da patlatıver. onları da ikinci el disk olarak alıp benzer fiyatlara satarsın.

Sosyal ağlarda paylaş

11 saat önce, Goering dedi ki:

1-2 dk baktım da sağda solda teknik failler var yalnız (yoldaki dumanların laps diye son anda belirmesi, 1:15'te ekranın gece vakti bembeyaz olması vs). bi de araç da paso 30km ile gidiyor, umarım kasmasın diye değildir, o hızda kapışma komik kaçıyo.

neyse day one patch pak temiz yapıyodur ya da çekenin ekran kartı tırttır diye umuyorum. ama oyuncular isyan edinceye kadar ertelemeye çalışmaları bence tersine işaret. biraz fazla hırslı olduklarından proje çok şişmiş ve artık gerisini yolda temizleriz diyip hala yetiştirememiş olabilirler.

razzRaziel tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...