Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Speaking to the company's investors, CD Projekt Red CEO Adam Kiciński said that Cyberpunk 2077 is "ready for the PC and runs great on the next-gen consoles."

He added that the eagerly anticipated game could have shipped on its previous November 19 date if it was only for those platforms.

"However, even though the game has been certified on the current gens by both Sony and Microsoft, some very final optimization processes for such a massive and complex game require a bit of additional time," Kiciński added.

"We're preparing it for fairly old machines, which poses certain unique challenges that won't occur in future projects"

https://www.gamesindustry.biz/articles/2020-10-29-cd-projekt-attributes-new-cyberpunk-delay-to-working-with-current-gen-consoles

-

Konsollarınız ısınsın yansın

ateş televizyona ve koltuklara sıçrasın

Sosyal ağlarda paylaş

Adamlar açık açık geliştirme aşamasında biyerlerde oyun next-gen title olarak ortaya çıkmaya başladı ve öyle devam etti, şimdi 2013 yılında çıkmış donanımlara sahip ps4 ve xboxta nası çalıştırıcaz ona bakıyoruz diyolar. Nasıl bir proje yönetimi bu akıl alır gibi değil.

şu anda oyun PC ve next-gen konsollarda sorunsuz çalışıyor olmasına rağmen kademeli olarak çıkarmıyorlar, tam tersi olsa konsola çıkaralım da PC 1 sene beklesin derler anasını satiyim.

Spoiler

Q7: Good evening and thank you for taking my question. You said that the game is “kind of” ready for the next-gen consoles and the PC, and the issue concerns the current generation. Can you say whether you had considered splitting the launch into next-gen/current-gen? And the other question is: can you confirm whether it’s just about optimizing the game so that it runs efficiently on the current generation – or are there also glitches that need to be taken care of during the last three weeks before the launch?

Michał Nowakowski: I’ll start with the release date: we have not considered splitting the release; we’re big believers in serving everything at the same time. It’s much more reasonable from the perspective of how the team operates and it’s also convenient from the marketing perspective. So the answer here is no.

Henüz bitirilmemişse 21 günde yapılacak bir optimizasyon değil zaten bu. Ne yazıktır ki Aralık 10 bu oyunun release'i için imkansız bir tarih gibi gözüküyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

twitterda fanboilar hemen yardırmış, "geç olsun kötü olmasın, bir oyun ne kadar geç çıkarsa o kadar iyi optimize edilir" diye yalakalık yapma telaşında. ama 21 günde düzeltilebilecek ama oyunu ertelemeye gerek duyacak kadar kritik buglar ve problemler olduğunu düşünmüyorum. oyunu yeni konsollara yetiştirmek için böyle bir taktiğe vurmuşlar diye anlayabiliyoruz. ama tekrar ertelenir mi bilmiyorum, eğer konsollarla ilgili bir problem varsa 2021 mart'ına kadar sarkabilir.

Bone tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
4 dakika önce, Darksun dedi ki:

2 sinede dal ? . ne farkeder ki. 

Odyssey'i bugün bitirdim tüm questlerle ve haritanın büyük kısmını tamamlayarak, 3 ayda 200 saat loglamışım. Atlantis paketini oynuyorum şimdi. Tekrar aynı oyuna girmek yorar diye düşünüp pre-orderı iptal etmiştim. Zaten artık 2 senede bir çıkartıyorlar, seneye alırım diyordum indirimler ve çıkan DLC'lerle.

Gerçi şimdi Yakuza: Like a Dragon'u hatırladım, o da 10 Kasım'da çıkıyor. Game Pass oyunu hem, para da vermeyeceğim. Ona girerim artık.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, GERGE dedi ki:

Odyssey'i bugün bitirdim tüm questlerle ve haritanın büyük kısmını tamamlayarak, 3 ayda 200 saat loglamışım. Atlantis paketini oynuyorum şimdi. Tekrar aynı oyuna girmek yorar diye düşünüp pre-orderı iptal etmiştim. Zaten artık 2 senede bir çıkartıyorlar, seneye alırım diyordum indirimler ve çıkan DLC'lerle.

Gerçi şimdi Yakuza: Like a Dragon'u hatırladım, o da 10 Kasım'da çıkıyor. Game Pass oyunu hem, para da vermeyeceğim. Ona girerim artık.

ben daha kopekbaligi quest ini gecemedim lol zaaa

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...