Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

haydaa,  bodrum katında yaşayan bir cis manchild olarak rahatsız oldum.

So you choose your body type and we have two voices, one that’s male sounding, one is female sounding. You can mix and match. You can just connect them any way you want.

harika, suburban commando filmindeki bounty hunters gibi yapabilirim kendimi.

maxresdefault.jpg

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

52 dakika önce, Myrica dedi ki:

Witcher 3 gibi gayet maskulen ve guzel bir oyundan sonra, gerizekali feminazi ve her b.ka elestiri getiren lgbtq community'sine boyun egmis.

oyunun kotu olma potansiyeli gayet fazla.

adamlar öküz gibi content yapmış oyunda. map'i witcher 3'den büyük. class yok full skill oriented sistem. daha önce yapılmamış büyüklükte cyberpunk setting rpg. bi gender option gitti diye oyunun kötü olma potansiyeli var demek nasıl bir akıl tutulmasıdır. bu kadar sinirli olmayın her şeye.

Sosyal ağlarda paylaş

işte içinde de tüm görevler lgbt promoting olursa diye korkmuş. bana farketmez hötö hötö oynarım... aksine tek şikayetim -bütün sinematikleri ona göre tasarladıklarından sanırım- sadece iki body type olmasından. Norakın dediği gibi goril veya değişik bodytypelar olamayacak hatta yüz hatları bile sabit sanırım. gerçi fps oyunu ne önemi var bir saatten sonra.
ama o dünyaya şöyle bir outlook yakışırdı

Spoiler

8127_8627.jpg

goldbären tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

23 dakika önce, Black-ice dedi ki:

adamlar öküz gibi content yapmış oyunda. map'i witcher 3'den büyük. class yok full skill oriented sistem. daha önce yapılmamış büyüklükte cyberpunk setting rpg. bi gender option gitti diye oyunun kötü olma potansiyeli var demek nasıl bir akıl tutulmasıdır. bu kadar sinirli olmayın her şeye.

map witcher 3'ten küçük. ama daha dolu dolu olucak diyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...