Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

Onlar daha sonra değişir bence. Witcherda mesela Meksika bizden bir tık aşağıda, -50% bandında, Cyberpunk için +13% geçirmişler, onun öyle kalmasına imkan yok. Sonradan bi el atarlar ona. Arada bizi de görseler iyi olur : p

74% olmaz tabi, ama Arjantinle Rusyayla birlikte 50% bandına çekerler diye tahmin ediyorum. Daha doğrusu umuyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

Aldım gitti şimdiden. Cünkü bu fiyat konusuna güvenemiyorum steamdeki. Oyun çıkana dek fiyat düşer ise her türlü refund edip tekrar ucuzdan alabilirim. Ama fiyat artarsa yapabileceğim hiç birşey yok metro exodus zamanında olduğu gibi. Metro hatırlarsanız 89TL den cikti önce 209 sonra 309 oldu. Giderler şimdi bunu da kazara diger regionlara ayar çekerken 249 dan 349-399TL bandına çekerler oturur ağlarız. 

Sosyal ağlarda paylaş

hadi sözcüyü falan anlarım da biaslı satılmış boktan review sitesi adblock kapattırmak isteyince anında tokadı basıyorum. rakpepır sen kimsin ya oyunumuza dil uzatıyorsun?
umarım stüdyo "gender racial bla bla" yapan kitlenin oyuna beş kuruş vermeyen kitle olduğunun farkındadır hiçbir şeyi ona göre düzenlemez.

Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...