Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cyberpunk 2077

Desqpio

Öne çıkan mesajlar

ya ben kesin oynayacağım da zaten coop multi gibi birşey yok bildiğim, ancak buraya ss koyup anlatırız ehu. char customization iyi olmuş gördüğüm.

yalnız videoda görüp merak ettiğim zırh sadece ceketten mi ibaret, resistanceları filan vardı. bir de hp regenli mi combat acaba. combatta dolduğunu göremedim ama pek saklanmadı regen başlaması için vardıysa da.
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kombata girerken o bullet time yapmasını sağlayan fısfısı çekiyor, kırmızı olan da health regen fısfısı.

normalde cyberpunk 2020 de bullet time direk cyberware, consumable bir şey değil ama o cyberwarei takınca full hayatı bullet time da geçiyor adamların.

şurda var cyberpunk 2020 tabletop pdfi

https://xarxasuportmutueixdreta.files.wordpress.com/2014/02/cyberpunk-2020-cp3002-core-manual-2nd-edition.pdf

Sosyal ağlarda paylaş

Ya tabii ki onun üst seviyeleri vardır. Gameplay video bayağı starting area gibi Sam. İlerisi için ceket ya da topcoat olur, illa ki gelişim aşaması olur. Extra XP gain vardı galiba video daki cekette. Ama ileri seviyelerde HP boostlusu falan illaki vardır yaw :D RPG dediğin nedir ki zaten :P

Ha araya Division 2 girecek, ve bu herifler hakikaten 2077 den önce bitiremeyeceklri için..Vakit bol.
Sosyal ağlarda paylaş

Atmosfer gayet iyi lakin birkaç endişe veren yer var, umarım düzelir.

Combat ve movement animasyonları bi gözümü tırmaladı. O numeric patlaması lütfen gitsin artık. O kadar atmosfer katili birşey ki, adamlar 2 yıl çevre modelliyo bütün gözü numaralara çekiyosun. Destiny gibi tırt bir oyunsan bunu yap tabi insanlar boktan tasarımlarını farketmesin de bu oyunda çok battı.

Bir de diyaloglar aşırı cheese geldi ya. Witcher'dan sonra adamlardan daha etli karakterler bekliyosun umarım düzelir. 3 defa falan BAKIN, GERÇEKTEN ALPHA dediler gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

DoGMeaT said:

>bütün gün eve gidip oyun oynamının hayalini kur
>eve gel , steam kitaplığına ve youtube'a bak,sırtın boynun agrıyınca pc başından kalk,oyun moyun asla oynama
>repeat

benim de böyle ya. pc/ps'in başına geçince böyle bi ağırlık çöküyo oynayasım gelmiyo bazen...

2 gündür akşam aynısı oluyor, sabaha 7'de falan kalkıp 9'a kadar işe gitmeden önce oynadım çok zevkli oldu öyle. :D
Sosyal ağlarda paylaş

• tarihinde GERGE tarafından bu konu kilitlendi
  • tarihinde GERGE tarafından bu konu kilidi kaldırıldı
  • Yeni Oluştur...