Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Blade Runner 2049 (2017)

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

ayyy lmao

"kurgu distopyada nasıl olur da herşey ütopyamdaki gibi yaşanmaz?"

I interviewed Blade Runner 2049 director Denis Villeneuve, who said he was attracted to the script (written by two men) p

sdfsf vay arkadaş koskoca bir medeniyet yarat binlerce yılda ve sonunda 3-5 zibidi senaryo yazmandan bile rahatsız olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

son zamanlarda atmosferi bu kadar iyi yansıtan film yok herhadle. o konuda gerçekten çok başarılıydı. müzikler zaten şahane. lakin film bi yarım saat falan uzun. herkese göre bir film olmamış. çoğu insan uyuyordu , salondan çıkanlar da oldu.telefonla oynayanlar falan sdfs. yalan yok bazı sahnelerin gereksiz uzun tutulmasından ben de çok baydım. evde izlesem ileri atlardım.
Sosyal ağlarda paylaş

ondan rahatsız olacak kafadaki kesim sanki blade runner gibi bi filme gidecek sanki. onu geçtim recep ivedik, kurtlar vadisi dışında sinemaya gitmez o tayfa. sony kendi ayağına sıkıyor ama başta tayyo olmak üzere, bilgisi olmadan fikri olan cahiller topluluğunu karşılarına almaktan çekinmişler işte. firmaların bu tarz uygulamaları artar, devlet kaynaklı bi tepki gelmesine bile gerek yok. ortadoğu ülkesi etiketi yapıştı artık üzerimize.
Sosyal ağlarda paylaş

sony gişede tanklayınca acaba sansür oldu diye mi anlar yoksa "sıkıcı bulundu film, cyberpunk sevilmiyor ülkede" diye mi anlar. filme sadece gitmemek tek başına gelecek filmleri sansüre karşı korumayacaktır. onun yerine gidip, online petition veya e-mail bombardımanı tarzı birşey yapmak lazım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Spoiler almayayim diye hakkinda hocbir sey okumadim filmin, simdi 15 dakika once ciktim filmden, eve gelip yorum yazayim dedim, simdi evde sansurlu oldugunu ogrendim. Bilsem gitmez, Bluray beklerdim =(

Yine begendim epey, ama,

Son sahneyi koymak yerine batan arabada herkesi oldurerek bitirselerdi daha iyi bir son olurdu bence.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

sony gişede tanklayınca acaba sansür oldu diye mi anlar yoksa "sıkıcı bulundu film, cyberpunk sevilmiyor ülkede" diye mi anlar. filme sadece gitmemek tek başına gelecek filmleri sansüre karşı korumayacaktır. onun yerine gidip, online petition veya e-mail bombardımanı tarzı birşey yapmak lazım.

Tek bir sey soyluycem

http://i0.kym-cdn.com/entries/icons/original/000/006/759/both.png
Sosyal ağlarda paylaş

Sam said:

ne petition ne de emailin filme para verirsen kiymeti yok. skindirik sony seni mi dinlesin cebine girecek parayi mi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...