Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

newbie soruları

Zed

Öne çıkan mesajlar

- spell channelling'in olayı nedir? bildiğim kadarıyla spell channellingli bi silah kullanarak savaşınca o silah skilli yerine magery artıyo, ama denedim, hiç artmadı.

- aynı şekilde spell channellingli kalkan kullanınca yine vuruşlarda mı magery artması gerekiyo, yoksa parry gaini yerine mi magery geliyo? bu şekilde de hiç artmadı.

- runic hammerları kullanırken napıyoruz? enhance mi etmeli, yeni silah mı yapmalı? çok akıllıyım ya güya, önce iron ingottan runic copperla normal silah yapıp sonra renkli ingot ve runicle enhance edip 2x özellik almaya kalktım olmadı. sonra da boşa gitmesin diye denemedim. benim şanssızlığıma mı olmadı, yoksa böyle bi şey olmaz mı?[hline]open your heart | i'm coming home[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

channelingli silah varken spell castte silah cantaya dusmez aynısı shield içinde geçerli olayı o yani

runic hammerlarla silah yapıcaksan ya %100 exceptional şansı olan silahları yap
yada %100e yakın ve piyasada aranan silahları
eger guzel bi runic hammer bulursanda ya sakla yada sat
gm smithle bile cogu silahta %100 exceptional şansın yok çünkü ve ASHler çalışmıyo şu anda ( capi geçemiyo saolsun oside aylardır fixliyicek )[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

yeni sorular geldi :)

- eskiden zehir sürülmüş silah satılırdı her yerde, şimdi pek rastlamıyorum, hatta hiç rastlamıyorum. nooldu onlara?
- yanılmıyosam poison damagelı silahla vurunca rakibi zehirlemiyoruz, sadece poison damage vermiş oluyoruz di mi?
- poisoning skillinin poison büyüsünde olduğu gibi poison damagelı silah kullanırken bi etkisi var mı?

- gece uzunca bi süre atlantic downdı, pub18 mi geldi?

[Bu mesaj Zed tarafından 28 May 2003 09:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

-artık infectious strike special move u olan silahlar zehirlenebiliyo
bide artık silahların poisonlanmış olduğu yazmıyo,yani adam zehirli silah diye normal silahı vendora koyup kekliyebilir :)
-Evet
-Yok,
-bunu bilemicem 1-2 aydır girmiyorum adam akıllı,cevaplarda outdate kalmış olabilir yanlışsa düzeltiversin biri[hline]I ma sucka for love.....

[Bu mesaj -Mandrake- tarafından 28 May 2003 11:06 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...