Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JoJo's Bizarre Adventure (JoJo no Kimyouna Bouken)

Mortis

Öne çıkan mesajlar

16 saat önce, Xenus dedi ki:

abi bu chapter'a niye mangayı okuyanlar niye beğenmiyor? anime only izleyici olarak bence cast, villainlar, kurgusu vs. en iyi sezonu.

Spoiler

JoJo hikayesi içinde yan hikaye gibi olması birinci sebep, karakterler güzel olsa da genel hikaye işlenişinde sıkıntı var. Giriş, gelişme çok güzel gidiyor, sona yaklaşınca saçmalamaya başlıyor vento aureo, aceleye getirilmiş gibi. Adam herhalde bir an önce bitirmek istedi diye düşünmüştüm ilk okuduğumda. Misal, Steel Ball Run da paralel hikaye gibi, ama hikaye ve karakter işlenişi çok çok daha iyi. Hikaye mi, biz pozlar için geldik diyorsan, orda da bi eksiklik var. Tatmin etmedi yani beni. Belki ilerde yeni yazacağı bir hikayede vento aureo'daki olayları ve kişileri kullanırsa fikrim değişebilir.

Sacros tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

haydaaa!  ne gerek vardı şimdi stand için böyle bir açıklamaya?

Spoiler

bourne legacy'de ki gibi stand aslında virüsmüş zeminine ne gerek var abi? mangada da böylse çok  saçmaymış.  ayrıca ne joseph ne jotaro okla vurularak stand kazanmadılar. virüs onlara nasıl bulaşmış peki?

Borlach tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Konu başlığı paramecium tarafından JoJo's Bizarre Adventure (JoJo no Kimyouna Bouken) olarak değiştirildi
  • 3 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

Spoiler

Gold Experience Requiem'in olayı nedir, anlamadım?

Rewind mı attı? Ya da King Crimson'ı mı cancelladı? Ya da Jotaro'nun Za Warudo'ya karşı Za Warudo açması gibi bu da King Crimson'a karşı timeskip mi attı?

Bayağı mindfuck olmuş o sahne.

Ayrıca:

Spoiler

mudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamuda

mudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamudamuda

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 3 ay sonra ...
  • Yeni Oluştur...