Jump to content
jagd

Star Citizen

Öne çıkan mesajlar

§ 06 Haz 2022, 11:49

siz niye periyodik olarak gelip aynı şeyleri söyleyip gidiyosunuz ahgfd oyunu takip eden bizlere bırakın topağı 😞 pardon oyunu değil SCAMİ 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2022, 12:28

abi oyun , 86'da kooparatif girip sene 1994 olmasına rağmen kaba inşaatı yeni biten bina gibi.
gerçi oyunun şu anki durumu da elite'den falan baya iyi durumda o ayrı

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2022, 12:33

düz bina değil zaten wonder gibi daha çok

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2022, 14:22
2 saat önce, Xenocide dedi ki:

siz niye periyodik olarak gelip aynı şeyleri söyleyip gidiyosunuz ahgfd oyunu takip eden bizlere bırakın topağı 😞 pardon oyunu değil SCAMİ 

Cunku forum

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2022, 14:24

Elite cok severim bu sirada. Isini hakkiyla yapmis adamlar. SCde VR fln aksin oyle onu da seveyim de sanki pek umut yok. 

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 06 Haz 2022, 14:42

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 04:22
16 saat önce, Xenocide dedi ki:

La oğlum oyun AKP nin future tense projeleri gibi, 2023, 2053, 2073 vs diye gidiyor. Telefoncu dayılar gibisiniz ha, yol yaptı gemi yaptı. vs. diye inanmışsınız.

Arada sırada - Bu oyun çıkmaz - demek artık klasik oldu, geleneğe doğru evriliyor.

Yıllık - bu oyun çıkmaz - lafını, bu sene ben söyledim, seneye başkası gelip yazacak veya gene ben yazarım. Biri ilgilencek işte. Arada erken de yazılabilir tabi.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 06:47
18 saat önce, Xenocide dedi ki:

siz niye periyodik olarak gelip aynı şeyleri söyleyip gidiyosunuz

Esra Erol'u, Müge Anlı'yı efendime söyleyeyim, Didem Arslan'ı vs. kurgularken "İnsanlar bu programları niye izliyor?" diye soruyosun ya. Hah işte bu soru ile yukardaki sorunun cevabı aynı.

Millet aldatan, aldatılan, dolandırılan vsvs.. insanlara bakıp ''Ayh iyi be, sahte geline dolandırılmadık en azından'' diyor.
Şu oyuna para vermeyenler de para veren insanlara bakıp ''Ayh iyi be, Scam Citizene dolandırılmadık en azından'' diyor.

Bak daha güzel, daha net açıklayamazdım.

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 10:00

40 yil dusunsem star citizenla esra etolu ayni cumle icinde kullanacak mantikli bir arguman bulamazdim valla helal kiiz🤤

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 11:07

Esra erol gamer bu arada karsınıza cıkabılır asdfg

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 14:29

benim oğlanda bisiklet binmeyi öğrendi. yakında pilot olur bunların gercegını ucurur

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 07 Haz 2022, 15:30
5 saat önce, Xenocide dedi ki:

40 yil dusunsem star citizenla esra etolu ayni cumle icinde kullanacak mantikli bir arguman bulamazdim valla helal kiiz🤤

Ehiehiehiehiehiehiehiehiehi... (Hakkımı ver. Güzel argümandı)

Hacıosman'daki otel tamamlanınca Star Citizen release olacakmış

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş
§ 17 Haz 2022, 05:57

hani bana alırken kazandıran BMM'im vardı ya. menteşe takıp kanadını büktükleri

Spoiler

dk0efldjsgs71.png

onun fiyatını rabırtcığım 600 dollars yapmış. oyuna eklendiğinde bi 100-150 daha ateşler diyorlar. satarken de kazandıracak uzayın doblosu

Bu mesajı paylaş

Bu mesajın linki
Sosyal ağlarda paylaş

Yorum yazmak için üye olun veya giriş yapın

Yorum yazmak için üye olmanız lazım

Üye ol

Kayıt olun ve aramıza katılın!

Yeni bir hesap oluştur

Giriş yap

Zaten üyemiz misin? O halde giriş yap

Hemen giriş yap

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

• Yeni Oluştur...