Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

16 saat önce, Xenocide dedi ki:

siz niye periyodik olarak gelip aynı şeyleri söyleyip gidiyosunuz ahgfd oyunu takip eden bizlere bırakın topağı ? pardon oyunu değil SCAMİ 

La oğlum oyun AKP nin future tense projeleri gibi, 2023, 2053, 2073 vs diye gidiyor. Telefoncu dayılar gibisiniz ha, yol yaptı gemi yaptı. vs. diye inanmışsınız.

Arada sırada - Bu oyun çıkmaz - demek artık klasik oldu, geleneğe doğru evriliyor.

Yıllık - bu oyun çıkmaz - lafını, bu sene ben söyledim, seneye başkası gelip yazacak veya gene ben yazarım. Biri ilgilencek işte. Arada erken de yazılabilir tabi.

Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, Xenocide dedi ki:

siz niye periyodik olarak gelip aynı şeyleri söyleyip gidiyosunuz

Esra Erol'u, Müge Anlı'yı efendime söyleyeyim, Didem Arslan'ı vs. kurgularken "İnsanlar bu programları niye izliyor?" diye soruyosun ya. Hah işte bu soru ile yukardaki sorunun cevabı aynı.

Millet aldatan, aldatılan, dolandırılan vsvs.. insanlara bakıp ''Ayh iyi be, sahte geline dolandırılmadık en azından'' diyor.
Şu oyuna para vermeyenler de para veren insanlara bakıp ''Ayh iyi be, Scam Citizene dolandırılmadık en azından'' diyor.

Bak daha güzel, daha net açıklayamazdım.

Sosyal ağlarda paylaş

5 saat önce, Xenocide dedi ki:

40 yil dusunsem star citizenla esra etolu ayni cumle icinde kullanacak mantikli bir arguman bulamazdim valla helal kiiz?

Ehiehiehiehiehiehiehiehiehi... (Hakkımı ver. Güzel argümandı)

Hacıosman'daki otel tamamlanınca Star Citizen release olacakmış

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...

11 Eki 2012, 13:06

ilk postun tarih ve saati az kalmış 10 yıl olmasına. şunu test ettiler filan diye haber yapılıyor. 

Adam elinde mekikle poz vermiş ahahahha. Çiftlik bank gibi. 

Ama güzel iş yaptı gerçeğini yapabilecek kadar para topladı. 10 yıl oyaladı insanların inancını ve direncini kırdı. bugün ortadan kaybolsa millet belliydi zaten deyip kimse aramaz.

omersem tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

18 saat önce, omersem dedi ki:

Ama güzel iş yaptı gerçeğini yapabilecek kadar para topladı. 10 yıl oyaladı insanların inancını ve direncini kırdı. bugün ortadan kaybolsa millet belliydi zaten deyip kimse aramaz.

taktik bu sanirim ya, developerlar da eminim oyunu yapmiyorlar sadece iste gosterilecek kadarlik kismini yapip birakiyorlardir. Gersinde hepsi majorca'da tatil...

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.07.2022 at 20:41, Tridz dedi ki:

Pek inanç ve direnç kırılması yok funding her yıl artıyor hala. Bu yıl da muhtemelen geçen yılı geçecek. Server meshing olayını çözerlerse akıp gider sonrası. 8fj4rburdz291.png?auto=webp&s=e8eb4f5f0f

Bu verinin doğru olduğuna inanmak zor. İlgiyi canlı tutmak için olabilir. Bu dataya göre 469 milyon dolar fonlanmış. Bu bütçede filmler bile sayılıdır. milyonlarca insan demek. vayyy beaaaa büyük patlatmış.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...