Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

server meshing ile ilgili bi deadline bekliyorum ben. bu yıl bitmeden gelirse çok büyük olay olur.

Player baselerle ilgili de bi şeyler olacak. Pyro ve Nyx sistemlerinden sneak peek bekleniyor.

Hayaller: Yıl sonuna kadar server meshing + base building + Pyro sistemi + 2022 Q1 Nyx sistemi

Hayatlar: Asansöre bin, gezegenden düş.

death - res olayı da klasik host beden ölüyor, başka bedene transfer oluyorsun kafası bi lore yapıyorlar

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...

cidden skandal gibi bi citizencon'du ya.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link//18355-Origin-400i?utm_source=Star+Citizen+Supporters&utm_campaign=c8e177a721-citizencon2021highlightsactive&utm_medium=email&utm_term=0_607785b0c2-c8e177a721-28268477&mc_cid=c8e177a721&mc_eid=09b426f5b1#skus

şu sayfa muazzam cidden. adamlar sanarsın gerçekten irl yapıyorlar uzay gemisini de, onu satıyorlar gibi sayfa hazırlamışlar.

TLDW için dikkat çeken 3-5 şey; 

Pyro sistemi önizleme gördük. 2022 başı gibi gelecek muhtemelen.

Server meshing teknolojisi gelmeden pyro gelmeyecekmiş. dolayısıyla onu da 2022 başı veya öncesi diye öngörüyoruz.

Vulkan bilmemnesi bi şeyleri dediler, acayip artıracakmış performansı.

Base building sneak peek yapıldı bi de.

Beklenen ama görülemeyen en önemli 2 nokta ise, Theaters of War modu ve SQ42 ile ilgili tek kelime edilmemiş olması. Sanki hiç yoklar.

Ha bi de gösterinin %90'ının pre-recorded 3-4 tane adamın birbirleriyle muhabbet etmesi üzerine olması nasıl bir fail. Hiç mi utanmadılar şunu hazırlarken, surprise element koymadan bitirmek falan filan oof. Ben hala yani en sonda chris elveda konuşmasını yaptı bitirdi, ekran siyaha karardı, ŞAKAAA ALIN SİZE SQ42 release date falan gibi bi şey bekliyodum. 

Bacım, scamle scamle demiyorum hobi olarak yine scamle ama arada bi umut kırıntısı at ki keyfimiz yerine gelsin. Böyle de olmaz ki.

ama yine bile her şeye rağmen, şu görüntü cidden muazzam;

hani sonradan dumb down edip 2d cloud'a dönebilirler de ama bu kadar rezilliğe rağmen kendimi kaptırıyorum şu görüntüye malesef.

Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

3.15 baya iyi durumda şuan. Crashler çok nadirleşmiş. Olsa bile tekrar girince nerde kaldıysan devam edebiliyorsun oyuna. Trade runlara başladım ben. Gemiyi çarpıp patlatmadıktan sonra pek bir sorun olmuyor gibi ? Azıcık para biriksin mining gemisi alıp onunla devam edicem.

Spoiler

spacer.png

unknown.png

ScreenShot-2021-11-14_19-28-04-1AF.jpg

Tridz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

crashi bilmiyorum da geçen yine uzun soluklu bi görevin sonunda buglandı. quantum ile gidilmeyen bi yere (450 km) manual uçarak gittim. oradan 4 tane kutu alıp başka bi yere götürmem gerekiyordu. 450 km'lik yol yaklaşık 10-15 dk sürmüştür. sonra drop pointe gitmem de 4-5 dk (oraya allahtan quantumla gidiliyodu)

neyse gittim, indim. kutuları tek tek götürdüm, son kutuya geldi sıra. almıyor abi. kutuyu obje olarak görmüyor. son kutuyu teslim edemediğim için piç oldu. sonra alt f4.

ama ertesi gün dayanamayıp tekrar giriyorum. İMÖRJINı çok iyi hala ?

overall fps biraz düşmüş gibi geldi bana ama. 3.14'te şehirlerde daha rahattım, yine 10-15 fps skalasına döndü. yeni inventory sistemi kastırıyor herhalde dicem de, şehir dışında yüksek yine fps. ne bilem anlamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...