Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
On 27.12.2020 at 10:00, dasaaa dedi ki:

scam citizen diyorlardi, gercek mi cikti simdi?

ara ara gelip aynı postu atıyorum sonuc aynı cunku

2016 da gelip HEHEHEEH ALDIM ARTIK OGLUMLA OYNARIM HOHOHO diyip bi komiklik yapmıstım herif şimdi 3.5 yaşında

3 sene daha dayanırsa gerçekten olacak gibi

Sosyal ağlarda paylaş

gaza gelip merchantman almaya karar vermiştim. seneyi hatırlamıyorum ama kafadan 2 sene var zannımca. redditte sayfası var satış yapılan, kendi sitelerinden daha ucuza millet satış yapıyor. vaktinde 100 dolara almış atıyorum bi gemiyi, sonra geminin fiyatını robert 250 dolar yapmış (çünkü o yüzden) adamda 200'den giftleyip satıyor. neyse almaya çalıştım paypal çalışmıyor, mecbur bitcoin e yöneldim. aldım attım bitcoini adama, yolladı gemiyi gift olarak herşey süper. (gemi oyunda yok henüz ufak bi detay)

2 gün once "aldığım bitcoinin küsüratı vardı, hesapta kalmıştı, ne oldu ki o, arttı bitcoin bayaa" dedim bi baktım. 2600 TL olmuş.

bugünün parasıyla 1700tl civarı verdim, hiçbişey aldım, para üstü 2600tl verdiler. 

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
On 19.03.2021 at 12:25, Raze dedi ki:

gaza gelip merchantman almaya karar vermiştim. seneyi hatırlamıyorum ama kafadan 2 sene var zannımca. redditte sayfası var satış yapılan, kendi sitelerinden daha ucuza millet satış yapıyor. vaktinde 100 dolara almış atıyorum bi gemiyi, sonra geminin fiyatını robert 250 dolar yapmış (çünkü o yüzden) adamda 200'den giftleyip satıyor. neyse almaya çalıştım paypal çalışmıyor, mecbur bitcoin e yöneldim. aldım attım bitcoini adama, yolladı gemiyi gift olarak herşey süper. (gemi oyunda yok henüz ufak bi detay)

2 gün once "aldığım bitcoinin küsüratı vardı, hesapta kalmıştı, ne oldu ki o, arttı bitcoin bayaa" dedim bi baktım. 2600 TL olmuş.

bugünün parasıyla 1700tl civarı verdim, hiçbişey aldım, para üstü 2600tl verdiler. 

yalnız adamda o bitcoini bozdurmadıysa

?

Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Xenocide dedi ki:

Oo tamamdır, teşekkürler.

Yalnız bu indirmeme izin vermiyor paket almadan, ön yükleme gibi bişey açmamışlar heralde.

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Quo-Vadis dedi ki:

Bu oyun şu an ne aşamada ya ? 2030 senelerinde filan biter mi bu ? O zaman kadar, grafikler eskidi deyip bir de grafik motoru değiştirmeye kalkarlar, 2050 senesine gider. Dördüncü nesil suporterler oynar artık. Beklemekten baydım.

Ya abi valla hepimiz baydik. Ama dun mesela mission kastim yine bikac tane, epey de keyif aldim. Arada canim sikildikca uzay gezisine cikmak icin girip oynuyorum. Bazen buglaniyor falan onlar kanser tabi. 

Release olacagini varsayarsak, şu andan itibaren en az 3 senesi var derim. Oyunun ihtiyaci olan bikac sey var. Su an tek gunes sistemi var, bunu en az 10 falan yapmalari lazim. Content var ama icerigi genisletilmeli, land claim, crafting falan gibi şeyler gelmeli, son olarak da polish ve bug fix tabii ki. Oynuyoruz ama lambur lumbur her gemiye binişimde "acaba gezegenden düşer miyim" sorusu kafamda fjdjs bu aralar olmuyo ama halletmisler herhalde onu. Onun yerine geminin ustune isinlaniyo.

Tabi 3 sene malesef iyimser rakam. 3 sene icinde cikarilacak hale getirilir hatta 2 senede getirilir, oyunda o taban çok net var. Ama yapmicaklar. Ne zamanki şu ship packagelardan gelen para suyunu cekmeye baslicak o zaman "GOGOGO RUSH RUSH"

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...