Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

yoo alabiliyosun. hatta credits persistency de geldi. patchler arası wipe'larda kazandığın krediler kaybolmuyor. biriktirebilirsen alırsın.

her şehirde her gemi olmuyor ama sanırım. baya böyle oto galeri gibi mekanları var şehirlerin, girip bakıyosun, istersen alıyosun. ama çok pahalılar işte. o yüzden opsiyonel rent imkanı getirdiler.

Sosyal ağlarda paylaş

5 dakika önce, Xenocide dedi ki:

Account data update failed alıyorum ben sürekli, error 16007 mi ne öle bişi.

bağa tekme vuramassınız PARA VERDİM BEn

Evet herkes o hatayı alıyor

Burada ne yapılması gerektiği yazıyor ama sonuç verir mi meçhul.

https://robertsspaceindustries.com/community/issue-council/star-citizen-alpha-3/STARC-103304-Error_-_CIG_services_Code_16007_Account_data_update_failed

Sosyal ağlarda paylaş

11 dakika önce, Xenocide dedi ki:

yoo alabiliyosun. hatta credits persistency de geldi. patchler arası wipe'larda kazandığın krediler kaybolmuyor. biriktirebilirsen alırsın.

her şehirde her gemi olmuyor ama sanırım. baya böyle oto galeri gibi mekanları var şehirlerin, girip bakıyosun, istersen alıyosun. ama çok pahalılar işte. o yüzden opsiyonel rent imkanı getirdiler.

AA oyun parası ile gemi alabiliyorsun yani? Hmm birden madencilik gözüme çok iyi gözüktü. Bende mi gelsem. Albiona yazık olacak ya. 

Sosyal ağlarda paylaş

@akirafes

abi sen albiona devam et. bu oyun henüz öyle oturayım mesai harcayayım, kasayım, oynayayım denilcek durumda değil.  Dediğin şeyler mevcut ama yapım aşamasında hala o yüzden sürekli buglarla karşılaşıyosun. keza çoğu kişi ümidini kesti çok uzun süredir yapımda olduğu için. En aşağı daha bi 2 senesi var.

sadece merak ediyosan free week'te girip bi deneyimleyebilirsin. ama hani şu halini bile çok seversen, alıp "günlerimi haftalarımı mesailerimi harcayayım" durumu yok. Keza dediğim gibi her patch sonrası reset atılıyor. Kazandığın creditler artık etkilenmiyor ama mesela 3.9 versiyonu gelirken bi bug oldu, gitti yine bütün krediler. 3.9.1'de çözdük diyolar bakalım görücez. Yani arada okuyorum senin yazdıklarını, hırslısın da, 1 haftada milyonlar kasarsın, bi patch gelir hüop gider valla hepsi ?

Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de çıkıp girme gafletinde bulundum, önce 20 kişilik sıraya soktu, sonra bitince launchera attı. tekrar deneyince de 200 kişi dedi. Ben pes ettim şimdilik hadsahg sori

bi yerlerde character reset tuşu var sanırım, ona basıp baştan aç, area 18'de çık. Sonra şu guide'ı takip et:

QYNGNrU.png

Gemi kiralayabildiğiniz yeri bulduktan sonra geminin yanına gelip F tuşuna basılı tutuyosunuz ve Rent seçeneği çıkıyor. kiraladıktan sonra yine tabelaları takip ederek Space Port'a giden trene binmeniz lazım. Space Port'ta geminizi landing bay'e çıkartabileceğiniz ekranlar olacak. Ordan gemiyi retrieve ettiğinizde hangi pad'e geldiğini gösterecek ekranda. ekranın olduğu yerin sağında ya da solunda falan hangar elevators olması lazım. Ordan asansörü çağırıp geminiz hangi pad'e-hangara gittiyse asansörle oraya iniyorsunuz ve nihayet geminize binip uzaya açılabilirsiniz sdf

1-2 saate bi daha bi girmeyi denerim.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 dakika önce, Xenocide dedi ki:

abi ben de çıkıp girme gafletinde bulundum, önce 20 kişilik sıraya soktu, sonra bitince launchera attı. tekrar deneyince de 200 kişi dedi. Ben pes ettim şimdilik hadsahg sori

Ben de karakter ekranını geçemedim seni ekleyip join atayım dicektim 220 kişi var 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...