Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

10 saat önce, serkanay dedi ki:

Vay Arkadaş ben neyi yanlış yapıyorum? Ryzen5 2600/RX5700/16GB Ram sistemim.

Geçen bir girip bakayım dedim 10-15FPS görünce kapattım.

Ayarları ne yapmak lazım? Ya da nereye girmek, nerden başlamak lazım?

Abi şu an oyuna baslayabildigin sehirler en buyuk ve optimize edilmemis sehirler. Oralada bende de fps dusuk, lorville, area 18 ve en yeni gelen new babbage'da cikabiliyosun. Ucunde de performans yerlerde. Zaten bu 3 şehrin disina cikabilirsen eger o zaman alirsin 40+ fps ? detaylar en dusukte tabi benim.

Sosyal ağlarda paylaş

36 dakika önce, Xenocide dedi ki:

Ya bu herkese acik mi event? Paket satin almayan da girip oynayabiliyo mu su an?

evet (22'sinde) ama fuar gibi bir event bu, her gun baska ship deneticek.

EXPO / fuar alani falan yapmislar sanirim.

o yuzden "free play" yazmiyor, "free fly" yaziyor anladigim kadariyla...

Goering tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

STAR-NPKJ-HBZ4

Olum benim kodumu da kullanin, şu başliga en cok kontribüt edenlerdenim ☹️ 

Off double post yapmisim sorry. Telefondan bu kadar oluyo

kullanacaktım da sadece hesap açtım deneme vardır diye. ben pledge almadıkça bir şeye yarar mı bilmiyorum. yarıyorsa başka da açabilirim.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, deftonez dedi ki:

bu scamler ne yapıp edip hep ref dilenciliğine geliyor hiç şaşırtmadan.

Ya bi sey dicem. You made your point. Geldin, burda diyecegini dedin, oyun scam dedin, enayisiniz dedin vs. Dedin de dedin. Okey. Anladik. Hala derdin ne? Kavga mi cikarmaya calisiyosun nedir yani? Zirt pirt şu başliga gelip şunu yapmanin amaci nedir? Farkli bi şey de soylemiyosun. Ayni şeyleri papağan gibi tekrarlayip duruyorsun. Scamiz, ref dileniyoruz, şerefsizin onde gideniyiz, acayip scammerlara da paramizi domaliyoruz, zevk aliyoruz bundan. Tamam? 

@sylvanas hesabi ref ile actiktan sonra sistem onu kaydediyor. Yarin oburgun satin alma yaparsan da rewardlar geliyor iste. Ne zaman yaptiginin onemi yok. O yuzden yeni hesap basarsan olur yani calisir ?

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Yok abi ya önceki freeflylarda listedeki gemiler gün gün free oluyordu fuardan gidip ekliyordun filona sonra çıkartıp uçuyordun. Bu da öyle olur. Ama hiç game pack olmayanlar girebiliyor muydu bilmiyorum.

Edit:Twitchte elemanın tekine sordum herkes girebilecek diyor:D

Tridz tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...