Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

Kanatlıların atmoda kontrolü daha kolay olacak ama atmoda yaw pek kullanılamayacak, mecburen roll/pitch'le dönülecek.

Uzayda gene sağlıklı miktarda yaw ve strafe olacak muhtemelen.

Bir de landing mode'u kaldırıp ikiye bölecez dediler. Bir tuş landing gear'ı kontrol edecek, diğeri VTOL thrusterların yönünü(başta Valkyrie, Reclaimer gibi gemiler için). VTOL thrusterları aşağıya dönük olarak atmoda uçan gemiler hoverlayabilecek heli gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

Merhabalar,

Ya bu delivery missionlar için dün Auorora ile 3 kere denedim, her seferinde kutuyu place ettikten sonra waypoint te güncellenmedi buna ek olarak gemiye binmeye çalıştığımda her seferinde yerin altına girerek öldüm.

Bu işi yapabiliyor muyuz yoksa ben mi çok şanslıydım?

Bir de Aurora ile ECN emergency görevine gideyim dedim gemi kurtuldu vs de diğer pirate a resmen 4-5 dakika saydırdım shieldi de kalmadı adam ölmedi sonunda ben full ken bir anda öldüm. Muhtemelen bizim silahlar pek işe yaramıyor.

Son olarak da para kasmak istersek ne yapabiliriz? Muhtemelen paso wipe yiyeceğiz ancak silah outfit vs için. Trade den Auorora ile pek gelmiyor 100 anca, 3.0 da rahat rahat bir git gelde 4k-5k yapabiliyordum.
Sosyal ağlarda paylaş

https://www.youtube.com/watch?v=6bYZPlIInAo

Şu şekilde kasacaksınız abi para, HEX'den Jumptown'a gidip ordan WiDoW ve Altruciatoxine alıp gene HEX'e geri satacaksınız.

Altruciatoxine'den 184 UEC/SCU
WiDoW'dan 946 UEC/SCU kar elde ediliyor.

PO'dan geliyorsanız Medical Supplies alıp onları Jumptown'a da satabilirsiniz.

Trade spreadsheet
Sosyal ağlarda paylaş

bişi sorcam
şimdi gezegende x bi noktasına gidicez mesela.

işaretliyorum orayı ben QT çalıştıyıroum hop önce gezegene
tamam
sonra 2. waypointe spool ediyorum hop QT 2. waypointe 50km falan kalana kadar gidiyor gemi.

buda ok
burdan sonra waypoint kayboluyor.
tekrar target set et dediğim zaman haritadan bu sefer baştan wp 1 e göndermeye çalışıo, o yüzden hep indiyim yerleri el yordamıyla sezgiyle buluyorum

neyi yanlış yapıorm?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...