Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Citizen

jagd

Öne çıkan mesajlar

oyun persistent universe/instance based gibi

swtor sistemine benzer her sistemde belli sayida oyuncu olacak, limit doldugunda oyun geri kalanlari baska bir sistem instanceina atacak, ama butun oyuncular tek bir serverda yer alacak eve online gibi

adamlar oyle detayli simule etmisler ki gemileri agzim acik kaldi resmen, parayi bastirdim origin 300i aldim hemen dsf
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
hangar modulunu indirip icinde gezebiliyorsunuz. tabii backer olmaniz lazim. geminizin icini gorup oturabiliyorsunuz vs..

bu sekilde backerlara modul modul oyunu sunacaklarmis. uzayda savasma, ucma vs gibi moduller seklinde.

alpha beta sonrasinda acik. backer iseniz ve geminiz var ise hangari indirip deneyebilirsiniz. ben digital bounty hunter almistim sikinti olmadi.

fazla bir sey gormuyorsunuz ama fikir guzel. yavas yavas oyunu paylasmalari guzel taktik olmus.

https://robertsspaceindustries.com/comm-link/transmission/13233-Hangar-Module-Released
Sosyal ağlarda paylaş

bingildak said:

Reflective said:

Bu hızla 5.5m rahat toparlar. Belki 6m bile toplarlar. Deli gibi para akıyor...
Hoşuma gitmeyen olay baya ingame item satıyorlar bkz*

oyunun niteliklerinde `no pay to win` diyor.. o linkteki seyler hem sacma sapan pahali hemde sanirim oyunun yapimi asamasinda destek oldugu icin mevcut. yani releaseden sonra boyle bir seyin olmayacagini varsayiyorum `no pay to win` sloganindan.

ayrica tek bir gemiye 110 dolar veriyorsa oyun daha yokken, ve oyunun var olmasina imkan taniyorsa bence hak ediyor o kisi boyle bir avantaji.

oyun release olduktan sonra devam ederse o abukluklar çok fena fail olur da bu kadar backlenen bi oyunda öyle bi fail yaparlarsa yüzyılın çuvallaması olur.
Sosyal ağlarda paylaş

yukarda anlattim iste iki aya alpha degildir o yani tum oyunun degildir, ornegin dog fight modulu ornegin benim indirdigim hangar modulu gibi parcalarin alphalari olacak. modulleri test ediyorsunuz.

ancak hangar modulundeki animasyon cok kotuydu. hani o sekilde gelecekse avatar dolasimi yuruyusu gelmesin :D
Sosyal ağlarda paylaş

ekledikleri seyler yeni degil, cok onceden butceye gore hesapladiklari seyler. oyunun space sim kismina 20 milyon dolar harcamayacaklardi zaten, FPS combat hep vardi planlarda

kaldi ki adamlar cryengine'le yapiyorlar oyunu, native FPS destegi var zaten fazla bi emek sarfetmelerine gerek yok sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...