Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni Açıcam

mravci

Öne çıkan mesajlar

Normal cd nin dışında www.euro-ro.net adresinden download bölümünde bulunan Juno ve Amatsu updatelerini indirmen ve bunları kurman gerekli daha sonra ise önünde bikaç saatlik bi patch dönemi var şimdiden kolay gelsin.[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Hmm açıkcası ben çıktıkça tek tek yaptım kesin birşey diyemem ancak şu şekilde dene;
Önce oyunu açmaya çalış o kendi atchlerini tamamlasın bi yerde durur zaten o zaman Juno updateini kur, daha sonra patche devam takılınca Amatsu yu kur, ve en son patchleri çekmesini bekle sanırım bu şekilde bi sorun yaşamazsın.[signature][hline]Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

maxcim gecen gun benim oyun hata verdi silip bastan kurim dedim sildim kurdum sora patch cekmesi icin nadasa yatirdim aaaa bide baktim ne gorim euro yetkilileri bizi zahmetten kurtarmak icin amatsu ve junoyuda eklemisler patch servera kendi indiriyo yani siteden hicbirsey indirmeden yapabildim nassi oldu annamadim ama oldu iste:9[signature][hline]---est sularus oth mitas---
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...