Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Asker Uğurlamak

Qui

Öne çıkan mesajlar

Geçen gün eve gitmeye çalışırken takılmıştım E5'te. Meğerse 8-9 kamyonlu, bir o kadar arabalı bir grup E5'i kapatmış asker uğurluyordu! O gün en 20 uğurlayan grupla uğraşmak zorunda kaldım..

Ocak sonu yine bir asker uğurlama.. Kayseride otobüsteyim İstanbul'a dönücem. Otobüste bir asker varmış (malesef..). Otobüs sanki dünya kupasını Türkiye'ye getiren milli takımın otobüsü.. Yol boyuncada arabalar binbür türlü şaklabanlıkla dolanıyolar çevremizde. Kaç kere kaza atlattılar.. Neyse sonra polis geldide kurtardık paçayı..

Az önce aşadan bir grup geçiyor.. Ya allah bismillah.... en büüyk asker bizim.. allahuekber... ya allah.. en büyük asker... daat duut daat duut!

Yapmıosunuz dimi siz böle şeyler? Cinnetlerim tepeme çıktı yine..[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Sosyal ağlarda paylaş

Saygı sınırlarını taşmadığı sürece evet.

Al davulunu zurnanı otobüsün yolunu kesmeden uğurla..

Git en sağ şeritte öttür kornanız yolu kapama..

Gecenin bi saatinde kimse yataktan fırlamak zorundada değil bildiğim kadarıyla birileri askere gidiyor diye..[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 26 May 2003 23:44 tarihinde demiş ki:
yapmam yaptırtmam... benimkieri
n haberi bileolmayacak askere gittiğimdsen[hline]Wasn't it funny? Let's try something else...

kralsın ;)

*!+1 lik fikirini öper*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

Asker uğurlamak bir sanattır ancak ;
kimseyi rahatsız etmezsen torpiller atıp çocukları korkutmazsan yolları kapatmazsan trafik kazalarına sebep olmazsan hayvanlar gibi arabadan çıkıp bööürmezsen ve karşındakilere saygı duyarsan ancak sanattır...[hline]Camelot Knight
Avalon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Qui, 26 May 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
Geçen gün eve gitmeye çalışırken takılmıştım E5'te. Meğerse 8-9 kamyonlu, bir o kadar arabalı bir grup E5'i kapatmış asker uğurluyordu! O gün en 20 uğurlayan grupla uğraşmak zorunda kaldım..

Ocak sonu yine bir asker uğurlama.. Kayseride otobüsteyim İstanbul'a dönücem. Otobüste bir asker varmış (malesef..). Otobüs sanki dünya kupasını Türkiye'ye getiren milli takımın otobüsü.. Yol boyuncada arabalar binbür türlü şaklabanlıkla dolanıyolar çevremizde. Kaç kere kaza atlattılar.. Neyse sonra polis geldide kurtardık paçayı..

Az önce aşadan bir grup geçiyor.. Ya allah bismillah.... en büüyk asker bizim.. allahuekber... ya allah.. en büyük asker... daat duut daat duut!

Yapmıosunuz dimi siz böle şeyler? Cinnetlerim tepeme çıktı yine..[hline][/i]Semi-Dr. Quinthalus [/b]@

geçen bende gördüm tıklım tıklım binmişler kamyonlara
Ankarada mı gördün qui belki aynı olaydır
ama harbi komikti yani
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...