Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

keşke sünnet olmasaydım lan

Chemical

Öne çıkan mesajlar

tiLi said:

nası anlamadınız lan adamı hayret ettim. Öncelikle his kaybı var. Onu göz ardı etmeyin. Bir de her şey penetrasyon değil adamın dediği gibi. Ön sevişmesi ara sevişmesi var. Handjobı blowjobı var.

hepsinde var zaten lübrikant.
his kaybıysa his kaybı bütük atraksiyonlarda var.

vajinalindede oralindede
Sosyal ağlarda paylaş

sünnet olunca giden derideki sinirler ve scar tissue oluşurken giden sinirler büyük kısmı oluşturuyor hissizliğin, sonra çevre şartlarına açık kısımlar hissizleşti deri kuruyup kalınlaştığı için, şimdi yüzeyde hiç bişey kalmadı artık çelikten fleshlight döktürüceksin derindeki sinirleri dürtüklemek için
Sosyal ağlarda paylaş

Konu çok iyi olduğu için bonec in iskender hakkındaki yorumlarıyla taçlandırılmayı hakediyor.

Bone said:

Marty said:

baydonerde yiyin iskenderi. baya iyi. sansa kesfetmistim ben. kunefesi de cok guzel.

Seele said:

kafam karisti bazilari hd diyor bazilari baydöner. genc etciler tedirgin.

yav ne baydöneri,
geçen gün gittim döner yiyim diye, sadece iskender veriyorlarmış. başka et ürünü de yok, sadece iskender vardı, o da gayet ortalamaydı benim yediğim iskenderlere göre.

0ne uludağ demiş, uludağ iyidir.
içli köfte, arnavut ciğeri, kuzu tandır, çerkez tavuğu, kabak tatlısı felan da varmış, nefis.

gerçi ben daha ziyade yatık dönerciyim, fıstık kebapçıyım, iskenderle o kadar aram yok.

Myshkin said:

yemek topiclerinde herkes kilosunu yazsın o zaman ona göre konuşalım

lol
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:

tiLi said:

nası anlamadınız lan adamı hayret ettim. Öncelikle his kaybı var. Onu göz ardı etmeyin. Bir de her şey penetrasyon değil adamın dediği gibi. Ön sevişmesi ara sevişmesi var. Handjobı blowjobı var.

hepsinde var zaten lübrikant.
his kaybıysa his kaybı bütük atraksiyonlarda var.

vajinalindede oralindede

lübrikantta değil olay. handjob hep lubrikantlı değil ayrıca. lubrikantsızın zevki bitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...