Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Braga, 2 Ekim Salı 21.45

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

amrabatı oynatmıcaksanız aydını oynatcaksanız niye aldınız adamı

kaç maçtır tek tehlikeli ortaları o yapıyor.hırslı bide

elmander sakat değilse neden oynamıyor.engin baytar şamp liginde de mi ceza aldı haberimiz yok

barosu engini sildiniz kim oynicak bu takımda

devre arası transfer yapılmazsa çok zor.
Sosyal ağlarda paylaş

adamlar golü attıktan sonra 11 kişi savunma yapıp 4 kişi atak yaptılar, değişiklikler hakkında yorum yapamam vardır bir bildiği diyorum. melo çok iyiydi, ambrabatın yere yakın sert ortalarıyla sağ kanadı aktif kullanabiliyorduk zira riera da ikinci yarı bir şekilde oyuna müdahil olup bir şeyler yapmaya çalıştı. kısacası yazık oldu. kazanabilirdik.
Sosyal ağlarda paylaş

Elmander daha erken girmeli ve Amrabat çıkmamalıydı bana kalsa. Ama yapacak bir şey yok olan oldu.

Bugün Aydın'ın girmesini eleştiren herkes (buna ben de dahil) o çataldan giren top gol olsa bu lafları hiç etmeyecektik.

Selçuk fazla geride kalınca ileride yaratıcı, defans açıcı oyuncu eksikliğini hissetti GS.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Grast said:

Tanımadığım bir insanı koruma gibi bir his içinde olmadığımıda senin anlaman gerekirdi bence.

Onu bunu geçte haydi hep beraber floryaya gidip takımımızın başarısını kutlayalım

Yok öyle bir his içinde değilsin, öyle olduğunu iddia etmedim zaten. Ama artık nasıl bir ezilmişsen burada zamanında hala içinden çıkmamış, her fırsatta gelip söylemediğimiz sözler üzerinden laf sokmaya intikam almaya çalışıyosun, tabii yetersiz olduğun için sonra ağzının payını alıp gidiyosun her seferinde.

Uğraştırma akşam akşam, zaten bunca tekrardan sonra ezberlemiş olman lazım artık senaryoyu sonuna atla direkt.

Ya sen kimsin ki =)

Yetersiz fln demişsin bide

Ps: Her topicte Fenerbahçeye laf sokmaya çalışan sana fenerbahçe fazla ezilmişlik katmış sanırım bir mücadele içindesin.
Sosyal ağlarda paylaş

Grast;

Beni boşver, sen Trasty'sin. Onu bilmek yeter zaten. Bu forumda kendini daha fazla palyaço eden başka biri gelmedi. Daha ne olsun? Sen Trasty olduktan sonra karşındakinin bir anlamı kalmıyor :)

Daha uzatıp konuyu baltalama, derdin varsa özel mesaj at, senin için mesaj kutumu da boşaltayım istersen.
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Grast;

Beni boşver, sen Trasty'sin. Onu bilmek yeter zaten. Bu forumda kendini daha fazla palyaço eden başka biri gelmedi. Daha ne olsun? Sen Trasty olduktan sonra karşındakinin bir anlamı kalmıyor :)

Daha uzatıp konuyu baltalama, derdin varsa özel mesaj at, senin için mesaj kutumu da boşaltayım istersen.
Derdim var boşalt
Sosyal ağlarda paylaş

Tek sorun forvetlerde değil yalnız. Hücum organizasyonunda genel olarak yetersizlik vardı. İleride defans kilidini açacak bir yaratıcı adamımız olmayınca ezbere oyunla takıldık kaldık, sahile vuran dalga gibi tepindik Braga'ya karşı.

Böyle Arda gibi, Alex gibi sadece ayaklarıyla değil kafasıyla da maçı oynayıp rakibi değerlendirecek, ona göre kilit açacak adam yoktu. Zaten bir yerden sonra Türk futbolunun genel hastalığı doldur boşalta döndük artık çaresizlikten.

Amrabat çıkmasaydı bir kanatta Amrabat diğerinde Selçuk + Riera ortaklaşa olarak sağlı sollu bir şeyler yapacak gibiydik de, o çıkınca öbür taraf da dengesizleşti.
Sosyal ağlarda paylaş

Takım kanat organizasyonu yapamıyor. Hem bilmiyor, hem de buna elverişli oyuncusu yok. Aslında 2 orta saha ile oynamaya bağlıyorum biraz. Çünkü al ver kaç bek fırla yapamıyorsun. Selçuk Melo geriden top almak zorunda kalıyor, önlerinde 3-4 rakip oyuncu karşılıyor, ver Eboue'ye geri al, ver Riera'ya geri al. Possession yüzde 62 ama al ver defansla orta saha arası. Tamam top bizde ama hücum organizasyonu diye birşey yok. 2 orta saha ile oynayan bir takım kalmadı artık, bizde de haliyle kanatlar içeri dalmaya çalışıyor. Kanattan yapılan her orta tehlike olurken, ortaya çekip yapılan ortalar ise duvar gibi geliyor ama futbol basit. Kanattan binidremiyorsun, orta sahada 2 adamla 3-4 kişi arasından delmen imkansız.
Yoksa Braga orta sınıf iyi topla çıkabilen bir takım o kadar...
Sosyal ağlarda paylaş

Amrabat çok top eziyordu,kaptırdığı toplar da tehlikeli oluyor diye çıkarttı, ama ben olsam Umut'u çıkarır Amrabat'ı tutardım sahada.
Aydın'ın da adı çıkmış, girdikten sonra en etkili isimdi Galatasaray'da, vurduğu top 1 santim yukarı gitse oha ne koydu yazılarıyla dolcaktı şurası....

Galatasaray iyi oynadı ama bu maçta iyi oynamak para etmiyor işte ,alıcaksın 3 puanı kendi sahanda hiçbişey yapamıyosan yenilmeyeceksin Şampiyonlar Liginde.

Hakemlere de bir çift sözüm var, Burak'a çalınan 2 ofsayt ta ofsayt değildi, Riera'nın kaptığı kontraya çıktığımız topta hikayeden faul çalındı, Aydın'ın pozisyonunda yarım metre mesafedeki yan hakem korneri göremedi vs... Arkadaş bu kadar da hata olmaz ki ayıptır yani artık...

Son olarak, Allah'ını seven admin Pzero'yu futbol bölümünden yasaklasın...
Sosyal ağlarda paylaş

türk futbolu ile portekiz futbolu arasında dağlar kadar fark var.normal bir sonuç.braga terlemeden 2-0 kazandı.her hangi bir türk takımıyla 10 maç yapsalar 9unu kazanırlar ki bu adamlar portekizin 4.takımı.diğer 3 portekiz takımı 20 puan farkla şampiyon olur zaten süper dandik ligde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...