Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

CL: Galatasaray - Braga, 2 Ekim Salı 21.45

kiymaliborek

Öne çıkan mesajlar

SeaGle said:

Abi amrabat'ın çıkması hata.

Aydında niye bu ısrar? Cacık olmaz aydından.

Burak nerden torpilli bu kadar, dünyaları öldürdü son 2 maçta. Herkes çıkıyor burak 90 dakika oynuyor yahu.

Bide defans ı-ıh.

Burak dünyaları öldürdü evet de, en azından koştu pozisyona girdi Burak. Ona gelene kadar sahada hiçbir şey yapmayan Umut'a niye laf etmeden Burak hedefe oturdu ki?
Sosyal ağlarda paylaş

Rewendor said:

Grast said:

Rewendor said:

İtirazı olan yoksa PZero'yu banlıyorum?
Sakin ol futbolunuzla grubun fovorisi sizsiniz

Sakinim merak etme, onun espiri olduğunu herkes anladı zaten. "Avrupadan onaylı" senin gibi birinin anlayamaması düşündürücü :)

Tanımadığım bir insanı koruma gibi bir his içinde olmadığımıda senin anlaman gerekirdi bence.

Onu bunu geçte haydi hep beraber floryaya gidip takımımızın başarısını kutlayalım
Sosyal ağlarda paylaş

burak da umut da santrafor değil. holosko tarzı ikisi de, hücumu destekleyici ortasaha oynatırsın rahat. ha koşuyolarmış kbakmayın da futbol bu, cristiano ronaldo da koşuyo it gibi, ibrahimoviç de. bi de orta sahada defansif adam yok, top kesen, kapan adam yok. braganın defasında o d ile başlayan adam, dimistos mu ne, tam morinyoluk
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Bu akşam.. galatasaray'ın artık üzülerekte olsa artık bir avrupa takımı olmadıgını görüceğimiz gece olucak.. Burak delirtir. Ortam gerilir.. galatasaray gol atamadıkca yüklenir,yüklendikçe kaçırır.. Savunma zaafları ve ardından ilk yarı braga'nın tek golüyle sonlanır..

İkinci yarı etkili oynar yine gs bi 15dk.. yine burak saç baş yoldurur.. ve 2.gol gelir bragadan.. Sonlara dogru iyice morali kaçan gs laf olsun diye oynarken bir duran topla 3.gol.

Ben gittim.

skor tahmini tutmasada maçın gidişatını %75 tutturmusum yorumumla hsdufh
Sosyal ağlarda paylaş

Grast said:

Tanımadığım bir insanı koruma gibi bir his içinde olmadığımıda senin anlaman gerekirdi bence.

Onu bunu geçte haydi hep beraber floryaya gidip takımımızın başarısını kutlayalım

Yok öyle bir his içinde değilsin, öyle olduğunu iddia etmedim zaten. Ama artık nasıl bir ezilmişsen burada zamanında hala içinden çıkmamış, her fırsatta gelip söylemediğimiz sözler üzerinden laf sokmaya intikam almaya çalışıyosun, tabii yetersiz olduğun için sonra ağzının payını alıp gidiyosun her seferinde.

Uğraştırma akşam akşam, zaten bunca tekrardan sonra ezberlemiş olman lazım artık senaryoyu sonuna atla direkt.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...