Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ekim Ayı Masaüstü'nden Pınar'a doğru bi dedektiflik hikayesi

GwindonSurion

Öne çıkan mesajlar

antiban said:

dasaaa said:

kiymaliborek said:

bence pinar bu topici okuyarak egosuna ego katmistir.
tr standartlarinda hakkidir ama.

abi bizim de eğlenmemize yardımcı oldu.

karşılıklı yani.

kemal sunal'ın bir filminde cama ekmek banınca para istiyordu lokantacı doydun say diye. karşılıklı eğlendiniz say.

sen çok zekisin lan
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

antiban said:

dasaaa said:

kiymaliborek said:

bence pinar bu topici okuyarak egosuna ego katmistir.
tr standartlarinda hakkidir ama.

abi bizim de eğlenmemize yardımcı oldu.

karşılıklı yani.

kemal sunal'ın bir filminde cama ekmek banınca para istiyordu lokantacı doydun say diye. karşılıklı eğlendiniz say.

sen çok zekisin lan

benim zeki olup olmamam hatunun egosuna ego kattığı, buradakilerin de hatunu ezik ezik stalkladığı gerçeğini değiştirmez.

güldük eğlendik bitti. şimdi şapkanı önünü koyup düşünme zamanı.
Sosyal ağlarda paylaş

sevgili zeki antiban,

üstteki mesajı alıntılamıyoruz.

diğerleri için genel mesaj. ulan olaya gaz verip eğlenmek için yol haritasını çizen benim. ondan dolayı eğlencede yardım eden herkes kendisini alkışlasın yazdım.

özetle, döşenmiş yolda yürüyüp o yolu takip ediyorsanız tutup da salak salak konuşmayın.
Sosyal ağlarda paylaş

öyle birinin paticik adlı bir kedi forumundaki insanların sözlerinden etkileneceğini sanmıyorum. hayır ülkemi bilip de konuşuyorum ya sözleriniz kızın bulunduğu irtifaya ulaşmaz ya da kız gerekli karakteri geliştirmiştir ve burdakilere en fazla güler -ki bu çoğumuzun yaptığı şey-
Sosyal ağlarda paylaş

Akito said:

öyle birinin paticik adlı bir kedi forumundaki insanların sözlerinden etkileneceğini sanmıyorum. hayır ülkemi bilip de konuşuyorum ya sözleriniz kızın bulunduğu irtifaya ulaşmaz ya da kız gerekli karakteri geliştirmiştir ve burdakilere en fazla güler -ki bu çoğumuzun yaptığı şey-

paticigin mevsimlik ilgi iscisi dilan hanimdan tek farki daha profesyonel olusu, nerden bu varsayima ulastin
Sosyal ağlarda paylaş

Fly said:

Akito said:

paticigin mevsimlik ilgi iscisi dilan hanimdan tek farki daha profesyonel olusu, nerden bu varsayima ulastin

dylann ilgi bekliyordu sorunları olduğunu düşünüyorum kendisinin yalnız bu hanımgızımızı şans eseri bulduk ve kendisine ait sahip olduğumuz bilgiler bedenine yönelik (twitter-facebook analiz edebilirsiniz tabii). bunlar ışığında düşündüğümüzde ikisi çok farklı.

OLM CİDDİ CİDDİ YAZI YAZDIM BUNUN İÇİN, YAPMAYIN ABİ aç halime denk geldi gidip yiyim ben bi şeyler
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...