Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

On 31.03.2020 at 11:26, sipeyskeyk dedi ki:

Beni pek içine çekmedi oyun, dün akşam sıkılıp yattım, üzüldüm böyle olmasına. Belki toparlanır ilerleyen vakitlerde. NPC ler ve diyaloglar çok baştan savma geldi, 2 saat haritada looter kovaladım yapacak bir şey bulamayıp. 2. Oyun değil de, remastered hissi uyandırdı. Yeterince odaklanmamış da olabilirim elbette oynayıp şans vermeye devam edeceğim ve refund etmeyeceğim. Çöp de olsa (ki o kadar da değil) param helal olsun. 

Tükürdüğümü yalamaya geldim. Bu yorumu yaptıktan sonraki durum bu;

6mJEko.jpg

Bugün şöyle geçti;

Northern empire vassalı olarak kendi şehrimi ve kalemi aldım, hatırı sayılır bir servet ve düzenli gelir elde ettim. Fakat, southern empire bize savaş açınca (3 katı kadar askerleri var), hemen ihanet edip tüm ordumu kaleyi savunmaya bırakıp 40 kişilik bir ekip ile koşa koşa southern empire'ın kraliçesine beni al diye yalvarmaya gittim, ve onun emrine girdim. 

Bu arada köylerimden birinin şefi şu koyunları şuraya götürüversene dedi, yolda bandit kovalarken unuttum, beni sevmiyor şuan. 

sipeyskeyk tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Goering dedi ki:

daha cok multi hakkinda yorumlarinizi okumak isterim:

ben her oyunu sadece multi oynuyorum, hangi oyun olursa olsun.

@Xenocide son izlenimin ne multi hakkinda? her gun oynamak istiyor musun?

ya yani multisi güzel, warband gibi zaten. ama her gün oynamak istemiyorum, hatta multiyi nerdeyse hiç oynamadım sdf çünkü biraz ağır geldi. yani bi deathmatch team deathmatch kafası bi şey istiyorum ben sanırım, skirmish modunda flag capture olayı var bi de 1 kişi sanırım 2 kere respawn olabiliyo en fazla. ondan sonra oturup bekliyo. siege mod biraz daha iyi ama onda da kimin eli kimin götünde durumu var biraz. hani ben daha ziyade şey istiyorum, gireyim, savaşayım da savaşayım. öleyim öldüreyim bam güm. bi yarım saat falan sürsün en az. o yüzden pek heveslendirmedi. 

Önceki sayfalarda yazmıştım, yine yazayım, multiye warband'deki C-RPG moduna benzer bi şey gelirse enfes olur. tek karakter, gittikçe geliştiriyoruz, persistent para kazanıyoruz, o parayla zırh silah vs. diziyoruz. köylü olarak başlıyodun, o bile zevkliydi, meydanda ağır abiler kapışırken biz de daş atıyoduk 4 damaj vurak da gold kazanak diye. sora yavaş yavaş ok yay alıyoduk felan. güzel moddu.

bi de alanlar küçük ya. yani şu ana kadar oynadığım mapler çok dar böyle. yaldır yaldır at koşturayım falan yapamıyosun. warbanddeki mapler daha büyüktü.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Xenocide dedi ki:

ya yani multisi güzel, warband gibi zaten. ama her gün oynamak istemiyorum, hatta multiyi nerdeyse hiç oynamadım sdf çünkü biraz ağır geldi. yani bi deathmatch team deathmatch kafası bi şey istiyorum ben sanırım, skirmish modunda flag capture olayı var bi de 1 kişi sanırım 2 kere respawn olabiliyo en fazla. ondan sonra oturup bekliyo. siege mod biraz daha iyi ama onda da kimin eli kimin götünde durumu var biraz. hani ben daha ziyade şey istiyorum, gireyim, savaşayım da savaşayım. öleyim öldüreyim bam güm. bi yarım saat falan sürsün en az. o yüzden pek heveslendirmedi. 

Önceki sayfalarda yazmıştım, yine yazayım, multiye warband'deki C-RPG moduna benzer bi şey gelirse enfes olur. tek karakter, gittikçe geliştiriyoruz, persistent para kazanıyoruz, o parayla zırh silah vs. diziyoruz. köylü olarak başlıyodun, o bile zevkliydi, meydanda ağır abiler kapışırken biz de daş atıyoduk 4 damaj vurak da gold kazanak diye. sora yavaş yavaş ok yay alıyoduk felan. güzel moddu.

bi de alanlar küçük ya. yani şu ana kadar oynadığım mapler çok dar böyle. yaldır yaldır at koşturayım falan yapamıyosun. warbanddeki mapler daha büyüktü.

ney ney ? 

team death match var işte pata küte girişmece. asist-kill aldıkca daha iyi donanımlı sınıfları alabiliyorsun. respawn 5 saniye felan. bi de kuşatma var lezzetli çipetpet. oyun bul deyince girmiyor. anca sunucu listelerinde avrupa. ben başka türlü giremedim zaten multiye direk hata veriyor

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Xenocide dedi ki:

şu olsa leziz olur, ilgililere duyurulur ? 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...