Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

Baya bir arena yaptim hic gormedim ama bolgeseldir belki, Vlandia sehirlerinde pek takilmadim mesela.

Ama arenada dusuyorsa baya dengesiz olurmus, zira vendorlasan hayvan gibi para getirir. Ben en son o tur zengin eden odullere bir ayar cektiler diye biliyordum; oyle 6-7klik migferler dusmuyor mesela artik.

Ama yeni patchler eski campaignlerin ustune tam oturmuyor, onceki checksumlarda yaratilmis oyunlara islemeyebilir bu yeni ayarlar.

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, Aiko dedi ki:

KOMPLO puanı nasıl yükseliyor? sürekli o görevi veriyor otomatik

Bunu ben de anlamadim, zaten bende gorev listesinden cikti bu failed oldu kendi kendine. Ama arada yine quest update geliyo "komployu boz" diye. Ama update geldiginde de gorev listesinde gozukmuyor artik. Arada kendi kendine update olup kendi kendine failliyor.

7 saat önce, NorthCrow dedi ki:

Orduları nasıl birleştiriyoruz ya?

Ordu yönetimi paneline geliyorum diğer boşta olan orduları seciyorum birlemiş gözüküyorlar ama onaylayamıyorum secenek yok, kalıyor öyle

Yardım pls..

Pek anlayamadim ama onaylayamiyorum diyince influencein yetmiyor gibi geldi. Influencein kac? 0'in altinda ise yetmez mesela. 

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, NorthCrow dedi ki:

Orduları nasıl birleştiriyoruz ya?

Ordu yönetimi paneline geliyorum diğer boşta olan orduları seciyorum birlemiş gözüküyorlar ama onaylayamıyorum secenek yok, kalıyor öyle

Yardım pls..

sorunu tam anlamamış olabilirim ama sağ alttaki 3 bayrak logusuna tıklayıp o ekranda orduları seçip ordu oluştur diyosun. bi süre sonra ordular sana katılıyor. oluşturamıyosan belki gerekli skill'in yeterli değildir.

Aiko tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

ilk oyunları zamanında oynamadım, sonra da katlanamadım. az video izleyip hypelanayım dedim, türk yayıncılar sağolsun soğuttu. biraz da buglı galiba, kale kuşatmasında merdivene takılan askerler can sıkıcıymış.

daha önce hiç oynamayan birine göre ui düzgün fontlara tepki olarak tasarlanmış gibi görünüyor ama zaten oyunun iddiası ui değildir. şu adamı izliyorum, tostumu yedim hype train i bekliyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Aiko dedi ki:

sorunu tam anlamamış olabilirim ama sağ alttaki 3 bayrak logusuna tıklayıp o ekranda orduları seçip ordu oluştur diyosun. bi süre sonra ordular sana katılıyor. oluşturamıyosan belki gerekli skill'in yeterli değildir.

İşte dediğin her şeyi yapıyorum seçiyorum falan ordu oluştur diye bir seçenek çıkmıyor, sanırım skill lazım dediğin gibi, hangi skill o bilmiyorum.

@Nigger_of_the_sand teşekkür cevap için.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...