Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

17 dakika önce, Nigger_of_the_sand dedi ki:

Yok, benim basima gelmedi henuz.

Ama 45 ayri save olmasi da gerekmiyor. Saveledin, load mi yaptin? Kaldi 44.

bence ben 45'ten fazla yapmışımdır. ya ilginç bi şekilde ilk günden beri hiçbi şekilde crash yemedim. release'den 5 gün önce betayı oynayamıyodum bile crashten.

Sosyal ağlarda paylaş

ben de 45'ten fazla yapmışımdır 40'larda değilsem. birkaç saate bir crashliyor alan değiştirirken, ram leak hissi var.

oyunda her şehri gezdim, max body armor 32 veriyor. toplamda 50 küsur. javelin veya 2h silahlar 120 üzeri. speed/perk bonusları katmıyorum bile. çooooooook fazla dmg'ler, ya blok/parry ya ölüm.

Sosyal ağlarda paylaş

bu arada biraz da öveyim, özellikle at üzerindeki animasyonlar, TÜM ANİMASYONLAR çok iyi. Savaş bitince sevinmeleri falan, motion capture yapmışsınız herhalde baya baya başarılı. yaldır yaldır atla koşarken atın hareketi, üstündeki adamın sallantısı falan. hiçbi şekilde göze batmıyor. Gratz.

Sosyal ağlarda paylaş

@Cuce bu 45 save meselesi bana da oldu galiba şimdi. oyun çöktü, autosave load çalışmadı. önceki manuel de çalışmadı, ondan önceki çalıştı. denemek için hiçbir şey yapmadan saveleyip load denedim, gene crash. anlaşılan şu noktada daha fazla saveleyemiyorum oyunu artık. crash report yolladım, tarif ettim böyle.

mecburen oyuna ara vereceğim gibi fixlenene kadar. ?

Sosyal ağlarda paylaş

ya ilk oyundaki gibi brace etmemiş piyadelerin üstünden geçebilen bir setup var mı? atla lootera sürüyorum, looter hem taşla couch bozuyor, sonra body blocklayıp durduruyor, speed bonusla da atı veya bacağımı yokediyor. war charger ile üstlerinden geçiyorduk bunların dmg almadan eski oyunda. war horse mu kullanmak lazım? riding yükselmiyor bir türlü, çok yavaş.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

of demin çalışan save üstüne kaydettim, gene çöküyor. bakalım çözebilecek miyim önceden kalan save ile

daha önceki save ile oldu ama son save gitti, corrupt herhalde. 1 saat gitti ama neyse artık.

yok ya gene çöküyor eski çalışan saveden sonra hemen saveledim 4-5 kere sorun olmadı, ama birkaç gün oynayıp save edince o save çalışmıyor.

ı-ıh yok olmuyor, ilk başta yeni save çalışıyor ama 1-2 gün, 1-2 encounter sonra gene crashlemeye başlıyor yeni save. değişik varyasyonlarla denedim, aynı. bir yama daha gerekecek sanırım tam çözmek için. ama eski saveler de gg olduysa yazık oldu neyse. sonraki yamayı bekleyeceğim şu anda yapacak birşey kalmadı maalesef.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

ya ilk oyundaki gibi brace etmemiş piyadelerin üstünden geçebilen bir setup var mı? atla lootera sürüyorum, looter hem taşla couch bozuyor, sonra body blocklayıp durduruyor, speed bonusla da atı veya bacağımı yokediyor. war charger ile üstlerinden geçiyorduk bunların dmg almadan eski oyunda. war horse mu kullanmak lazım? riding yükselmiyor bir türlü, çok yavaş.

Charger ata iyi zırh giydir koştura koştura 20 kişinin üzerinden geç kendine de güzel zırh al taşlar oklar baltalar hepsi vızıltı oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, NolaxThensbane dedi ki:

Charger ata iyi zırh giydir koştura koştura 20 kişinin üzerinden geç kendine de güzel zırh al taşlar oklar baltalar hepsi vızıltı oluyor.

o ata zırh işini deneyeceğim sonra save’i kurtarabilirse gelecek bir yama. ama kendim en iyi zırhı giydim gene taşlar bıçaklar mahvediyor. taş geldş diyor, yarısı absorbed yarısı geçiyor zırhtan. 3 taş öldürecekse 6 öldürüyor. tier 6 zırhtan pek verim alamadım çünkü couch yaparken kalkanı yükseltemiyorum, bütün taşlar takır takır geliyor ve couchu da bozuyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Bu looterlar a acilen el atmak lazım hadi koşan atın koşu yoluna 20-30 mt den taş atabilmesini ve vurabilmesini kabul edelim ama bari atıkları taşın bir adeti veya yerden topluyor gibi düşünüyorsanız onunda bir süresi olsun. Atlı okçu olarak Eşit sayıda Sea raiderlar ile kapışmak valla bu looterlardan daha kolay

Sosyal ağlarda paylaş

forest bandit'ler daha da feci, master aserai archer'larla düello yapıyorlar resmen.

ahah yorumlar da efsane, herkes conan demiş zaten:

Alıntı

Between the time when Harlaus drank the butter, and the rise of horseback cheesing... There was a game undreamed of...

Long ago in the land of what they call Turkey... is a small developing team with great ambitions and remarkable creativity what many giant game companies have solely forgotton... it was them who sparked the flames of inspiration and put all thier blood, sweat, and passion to a classical game now made to its true potential towards a chapter of the past. It is a name that it will not be forgotton for it is the true meaning of the riddle of steel....

Between the time Armagan created Taleworlds and the rise of the Sons of Warband, there was the age of Bannerlord. And unto this: Butterlord! Destined to wear the jeweled crown of Calradia upon a bloody brow. It is I, his player, that can alone tell thee of his saga. Let me tell you of the days of buttery adventure!

To crush other games see their communites driven before you and hear the lamentation of their companies.

taleworlds logo ekranı da bu sahneye gönderme gibi olmuş valla 10/10 seçilmiş bunlar. kim mesulse helal olsun.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...