Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

5 saat önce, sylvanas dedi ki:

khuzait bildiğimiz kergit sanırım. multiye girmem iyi oldu deneyimledim kültürleri. önceki oyundakilerin karşılıkları gibi şimdiki kültürler. battaniyeler barbar gibi bi şey onlar da hoşuma gitti. konan gibi dalyan bi delikanlı mı yapsam diyodum ama khuzait okçuları çok imba. sanırım khuzait olarak başlayıp at sırtı okçuluk diye gideceğim campaigne. haftada bikaç patch falan gelmesi lazım ya da haftalık toplu patch. böyle olursa iyi ki almışım diyebileceğim. rafine edilmesi gereken çok şey var oynanışı aksatan yavaşlatan. ben animasyon falan da istemiyorum karakter portresi ile tek seferde loading yemeden halledebileyim çoğu şeyi. istersem girer şehre gezerim zaten.

cüce taleworlds stajyeri miydi?

Dunya harıtasın ben yaptım lan ne stajerı.

mp harıtalarının yarısı falan benım

Sosyal ağlarda paylaş

6 saat önce, Sam dedi ki:

parti hızını arttırmak için yük atı veya katır olmayan atlardan da tutmanız lazım invde, onlar hızlandırıyor. öbürleri ise daha çok inv weigth capacity arttırıyor.

benim önemli sorum: bütün skilleri geliştirmemiz lazım kı yoksa companion bulunca onlar medicine, spotting vs verecek mi partiye?

verrıler clan ekranından ayarlıyabılırsın hangı rolu ustleneceklerını

Sosyal ağlarda paylaş

Bugünlük deneyimlerim;

Karavanları yakalıcam diye heba oldum. Elim ctrl+mouse 1 a gidiyor.(Henüz sadece 1tane yakaladım.)Belki bir ambush özelliği eklenir yolda görünmez olup karavan-army basarız ne dersin @Cuce

Henüz daha mekaniği oturtamadım kılıçları savururken okları atarken hep ıskalıyorum zamanla olur güzel.

Empire kingdom larından birine yemin ettim ancak sonradan neden olduğunu anlamadım atıldım

Para inanılmaz kolay kazanılıyor durduk yerde 40k para birikti. Raidler eskisine göre çıkabilmemiz iyi olmuş gafil avlanmıyoruz ancak eskisine göre getirisi çok dandini.

Arada birebir dövüşlerde karşımdaki adam kaybolup geri geliyor 1snliğine öyle bir bug var

Ansiklopedinin olmaması bir derece üzdü krallıkları tanımak adına iyi olurdu herhalde ileride eklenecek diye düşünüyorum.

Daha henüz kavrayamadığım çok mekanik party skill feat kavramları var zamanla oturur.

Sosyal ağlarda paylaş

Steamde bi review'da gördüm de duygularıma tercüman oldu.

Şu anda oyunu AŞIRI BEĞENENLER, M&B oynamayı özledikleri için objektif yorum yapamıyorlar.

Yalniz şunu soyliyim, patch notelari okudum simdi, baya fix var. Day 2, hız guzel. Umut verici.

Para gelince keyifler yerine geldiyse demek yıhyıh

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

m&b genre olarak bu formülü kullanan sadece 1 oyun filan gördüm, call of duty ile kıyaslayacağım? bayağı abes yani bu yaklaşım. 10 tane çıksaydı 10 yıl bunu kopyalayan o zaman başka mesele. bu kadar talibi olduğu halde kimse sallamadı.

oyun early access, arada bazı buglar var, tamamlanmamış şeyler var. ona rağmen gayet iyi. "2020 yılında şu da olsaydı" diyebilirim ama bir anlamı olmaz. division 2 oynuyordum bu haftaya kadar, grafikler daha iyi, daha hafif, karakterler daha iyi görünüyor vs bu gameplay'i istiyorsam bu var.

oyunu henüz aşırı beğenmedim ama gayet güzel, updated m&b yeter. çıkarıp alyx gibi el kol sallamalı birşey beklemiyorum sırf 2020 olduğu için. değişmemesi gereken temeller var.

yalnız dükkanlarda zırh yok, sadece miğfer ve kalkan. bazı imperial ve nord şehirlerde bulabildim sadece. diğerlerinin dükkanlarında bug var sanırım.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

dun bir tane kale savasi yaptim. AI buglandi, savundugum kaleye sadece bir tane merdiven dayadilar, ustune benim yanimdaki okcular kale surlarina cikmadi. 400 vs 400 savas, 45 dakika surdu, saldiran taraf tum piyadelerini yitirince geri cekildi ve kalenin disinda bekliyorlar.

benim ordu disarda savasin diye kale kapilarini acayim dedim, tum bilirlek kapida stuck olmus, sanki son metrobuse binmeye calisan insalar gibi araya girip kale kapisini acmaya calistim 10 dakika da bu surdu. kazandik ama ?

Benim askerleri de ben yonetmiyorum bu arada, 

Sosyal ağlarda paylaş

18 dakika önce, lord_gorthaur dedi ki:

benim ordu disarda savasin diye kale kapilarini acayim dedim, tum bilirlek kapida stuck olmus, sanki son metrobuse binmeye calisan insalar gibi araya girip kale kapisini acmaya calistim 10 dakika da bu surdu. kazandik ama ?

Mukemmel bir benzetme ya hahahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

4 saat önce, Sam dedi ki:

m&b genre olarak bu formülü kullanan sadece 1 oyun filan gördüm, call of duty ile kıyaslayacağım? bayağı abes yani bu yaklaşım. 10 tane çıksaydı 10 yıl bunu kopyalayan o zaman başka mesele. bu kadar talibi olduğu halde kimse sallamadı.

oyun early access, arada bazı buglar var, tamamlanmamış şeyler var. ona rağmen gayet iyi. "2020 yılında şu da olsaydı" diyebilirim ama bir anlamı olmaz. division 2 oynuyordum bu haftaya kadar, grafikler daha iyi, daha hafif, karakterler daha iyi görünüyor vs bu gameplay'i istiyorsam bu var.

oyunu henüz aşırı beğenmedim ama gayet güzel, updated m&b yeter. çıkarıp alyx gibi el kol sallamalı birşey beklemiyorum sırf 2020 olduğu için. değişmemesi gereken temeller var.

yalnız dükkanlarda zırh yok, sadece miğfer ve kalkan. bazı imperial ve nord şehirlerde bulabildim sadece. diğerlerinin dükkanlarında bug var sanırım.

Alyx gibi el kol sallama nerden cikti, ben sadece ruh bekliyodum. Teme oyun mekaniklerine hic dokunmadan, ilk oyunun kanimca en buyuk eksiklerinden biri ruhsuzluğuydu ama gameplay o kadar iyiydi ki ve indie firma-dusuk butce vs. Gibi etkenlerden gormezden gelebiliyoduk, bi de eski sonucta. O yuzden hic sorun degildi. Ama simdi bu faktorler yok, 2020deyiz, taleworlds basit bi kucuk firma degil, butce dusuk degil, coooj uzun bi development sureci, ama ruhsuzluk TAMAMEN ayni. Ve bu beni rahatsiz ediyor. Rahatsiz olmuyosaniz diyecek bi seyim yok, tartismak icin soylemiyorum, kisisel dusuncenizdir. Beklentiyle alakali. Warbandin tamamen aynisi olsun polished grafik olsun yeter diyen de var. NİYE OYLE DİYON dicek halim yok. Ama ben oyle demiyorum.

Bu arada elestirilerim campaign icin. Multiden cok beklentim yok zaten iyi, bi seye ihtiyaci pek yok ekstra. Bi o c-rpg işi olsa iyi olurdu.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...