Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

44 dakika önce, lovecraft0Z dedi ki:

abi oyun deli olmuş kılıç kalkan dolanıyorum etrafta:)
Yalnız benim karakter gözükmüyor? camera view ı değiştiriyorum 3rd person yapıyorum yine de boş gözüküyor kendi adamımı göremiyorum, var mı aynı sorunu yaşayan

optimizasyon nasıl oyunda? 1050ti yeterli olur mu? bozuk eski hdd'ye yüklüyorum yer yok diye etkilemez inş fazla.

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, sylvanas dedi ki:

optimizasyon nasıl oyunda? 1050ti yeterli olur mu? bozuk eski hdd'ye yüklüyorum yer yok diye etkilemez inş fazla.

ya iyi gözüktü bana da daha deli dolu oynamadım bakalım. ben de 1060 var yeterli sanırım, hdd dediğin SSD dir umarım, bu devirde hdd de oyun oynamayacaksın heralde? sakın derim

Sosyal ağlarda paylaş

hdd'ye indirmeye başladım, çok kasarsa yer açıp ssd'ye kaydırırım. steam sağolsun otomatik hallediyor kastırmadan.

ya ben friend activity'de böyle birşey görmedim. HERKES ALMIŞ. sayfalarca gidiyor "x bannerlord aldı" yazıları. pahalı diyenlere şok manşet.

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

söylediğimiz kadar pahalı değil. 150 çok dedim kendi adıma. hatta 120 100,  hadi maksimum 130 120 eyvallah ama 150'de bi "lan ne de olsa alıcaklar, az daha basalım"cılık seziyorum dedim. ilk oyun sahiplerine 120, olmayanlara 130 şu an fiyat. Base fiyat 150, ama bu opsiyonları sunmaları gayet orta yolu bulma şekli olmuş. bi haklılık payımız varmış demek.

Şortlu kıza saldırılınca ortalığı ayağa kaldıranlar, başörtülü bacımıza küfredilince ortada yoklar NEREDESİNİZ diyen a haber manşeti gibi olmuş yazdığın tşkrlr.

ha in before: "30 lira için miydi bu kadar velvele"

in before: "derdin 30 lira idiyse verirdim ben"

edit: 120 max 130 dememişim, 100 max 120 demişim. DÜZELTTİM.

On 20.02.2020 at 18:05, Xenocide dedi ki:

100, tas catlasa 120 diyodum ben. Ama 150 rakami cakallik kokuyo kueura bakmasinlar. "Alcak olan zaten alicak" mantigiyla sisirilmis.

Ha şunu unutmamak lazim tabi, taleworlds oldugu icin, ulkenin halini daha iyi bilen olmayacagi icin onlardan bekliyoruz boyle bi fiyat. Yoksa wolcen 60 yerine 160 olsaydi kimse oo cok demezdi. O tamamen sansa 60 hakikaten. Onunla kiyaslamiyorum ama taleworldsun alim gucunu dusunup buraya ciddi kiyak gecmesi gerekirdi. Herhangi bi regional pricing yapan firmadan farksiz fiyatlandirma olmus ama iste. Uzucu olan o.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...