Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

3 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

şurda pek sadece zırırlı yızılım değilmiş gibi derdin ama neyse

bir derdim yok niye bir derdim olduğunu düşünüyorsunuz acaba. hırsızlık yapmakta bir sakınca görmüyorsanız o sizin ahlak anlayışınızla ilgili bir konu. ben de bazı durumlarda çalmayı etik dışı bulmuyorum. benden çalmadığınız sürece bir derdim olmaz, benden çalarsanız götünüzü keserim ama.

Sosyal ağlarda paylaş

7 dakika önce, deftonez dedi ki:

umarım bir gün kafanın içindekini de kullanmaya başlarsın.

manyak laf

yazıp göndere bastıktan sonra şöyle bi gerinip sandalyende "şimdi ağzının payını aldı işte" diyip klavyenin üstüne boşaldın mı doğru söyle.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

32 dakika önce, deftonez dedi ki:

bir derdim yok niye bir derdim olduğunu düşünüyorsunuz acaba. hırsızlık yapmakta bir sakınca görmüyorsanız o sizin ahlak anlayışınızla ilgili bir konu. ben de bazı durumlarda çalmayı etik dışı bulmuyorum. benden çalmadığınız sürece bir derdim olmaz, benden çalarsanız götünüzü keserim ama.

2 saat önce, deftonez dedi ki:

içerlemek değil de acımak diyelim. dizi film torrentlenir de oyun torrentlemek için ayrı bir tür sefil olmak gerekiyor.

Sosyal ağlarda paylaş

aklınca bir şeyleri boldlamışsın sanki tutarsızlık var gibi ama belli ki anlayamamışsın. senin bile anlayabileceğin bir şekilde anlatmaya çalışayım. "sizin ahlak anlayışınızla ilgili bir konu" demek "mutlak olarak ahlaksızsınız" demek değil. bunlar subjektif kavramlar.

Sosyal ağlarda paylaş

bir postunda film korsanlamak helal, oyun haram demişsin.

diğer postunda korsan filmlerde virüs bulaşamaz, oyunlarda elbet bişiler vardır ondandır bu serzenişim uyanın! babs demişsin.

bir diğer postunda ise hırsızlık falan umrumda değil, benden çalmadığınız sürece demeye getirmişsin.

ya ne diyon hacı sen açıkca söyle ne kadar hissen var.

mesai bitimi, suyu boşalmış durumdayım zaten, senin postlar hücrelerimi yaktı ağzını kırım ya ahahaha.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, aquila dedi ki:

bu sene balik yok demislerdi, megerse hepsi forumdaymis.

ulan siz de madem troll, madem ava çıkmış, çıkarın yörüngeye hayret bi şey. balık mı seviyosunuz anlamadım BİZ SİZİ BOŞUNA MI MOD YAPTIK

gelmişim 30 yaşına, bu troll mü bu ciddi mi uğraşamıyorum, boomerlığa gidiyoruz, twitterda kesin bilgi yayalım diyen 60'lık amcalar gibi atlıyoruz her şeye. 

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben kendi adıma yazdım, kaç yıldır cüce burada, geçen ay "key ver babs" diye sevimlilik yaparken şimdi adamın suratına "korsanlarım banane" demeyi kendinize yakıştırabiliyorsanız sözün bittiği yer. ayıplanmayı beklemeden insan kendi bir utanır.

Sosyal ağlarda paylaş

28 dakika önce, Sam dedi ki:

valla ben kendi adıma yazdım, kaç yıldır cüce burada, geçen ay "key ver babs" diye sevimlilik yaparken şimdi adamın suratına "korsanlarım banane" demeyi kendinize yakıştırabiliyorsanız sözün bittiği yer. ayıplanmayı beklemeden insan kendi bir utanır.

aslında ikisi de aynı yer çıkıyor "beleşçi" ?

Sosyal ağlarda paylaş

bazı oyunlar var çok beklediğim hayplandığım. parasız dönemime denk geliyor. oluyor yani bazen pantolon cebinde kalmış beş lira falan arıyorsun sdba. neyse işte korsanlıyorum, ama çok geçmiyor en geç birkaç aya kadar alıp kütüphaneye ekliyorum steam'de. vefa borçlu olduğum oyunlar diyorum bunlara. oyunu önceden korsanda bitirmiş tüketmiş olsam bile alıyorum duruyor öyle ekli olarak. ya da varsa türkçe destekli ya da free dlc'li halini falan oynuyorum tekrar. şu an geçmişe yönelik sadece dragon's dogma kaldı alacağım. 

Sosyal ağlarda paylaş

13 saat önce, khalad dedi ki:

Şu oyunu korsanlamak hakikaten ayıp aşağı yukarı herkes bir şekilde alabilir bu oyunu burada. Ha key olsa tabii ki tercih ederim ama olsun olmadı bir şekilde alacağım çalışmıyor olmama rağmen.

ya bide korsanlamak baya eforlu bişey değil mi?

Sosyal ağlarda paylaş

On 05.03.2020 at 20:20, khalad dedi ki:

Şu oyunu korsanlamak hakikaten ayıp aşağı yukarı herkes bir şekilde alabilir bu oyunu burada. Ha key olsa tabii ki tercih ederim ama olsun olmadı bir şekilde alacağım çalışmıyor olmama rağmen.

early access oyunu (ne kadar content ile çıkaracakları tam bir soru işareti iken) iç piyasaya 150 tayyip dinarına çıkarmak ayıp.

triple A değil bişi değil, bir EA oyuna yurtdışı pazarına 49.99 dolar fiyat biçmek ayıp..

oyunu korsanlamak ayıp.

en iyisi tam çıkışını beklemek olacak sanırım. o zaman fiyatını 60 dolar olabilir belki ama en azından kötü bir oyun oynamam.

hiç bir erken erişim oyun 150 lira ya da 50 dolar etmez. bok gibi yönettiler projeyi, 8 senede çıkara çıkara bunu çıkarıyorlar açsalardı madem kekstart.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...