Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

On 25.02.2020 at 21:31, Cuce dedi ki:

ama şirketin ole abi ne koparsak kardır veya cokk uzun surdu anca duze cıkarız, EA de ne aldık aldık sorna zaten battık vs vs gıbı bır durumu yok onu kesinlikle söyliyebilirim.

zaten bu niyette olan bir firmanın fiyatı yüksek tutmak yerine düşük tutması beklenir, hatta ölü fiyatı çekersin ki, dolandırmak istediğin kişi fazla düşünmeden alım yapsın...

Sosyal ağlarda paylaş

abi yapmayin etmeyin su sacma ea ve fiyat politikasini savunacagim diye star citizen'a scam demek de ne bileyim hic takip etmemis izlememis sabaha aksam euro truck ve pes oynayan bir turk insaninin soyleyebilecegi bir sey.

start citizenin yaptigi veya yapmaya calistigi seyin oyun dunyasinda baya baya bir milestone, next step oldugunun farkindasiniz degil mi? suandaki scale bile hala openworld dedigimiz seyi bir ust levela cekiyor hali hazirdaki beta ya da alpha neyse orada.

sizce mantiklidir early acccess, 150 tl mantikli fiyattir bilemem, mount&blade de cok guzel bir seri, kendi genresini olusturacak kadar guzel bir fikir ama bannerlordu hypetan arsa da cikarmamak lazim sanki. ne oldugu belli iste, cok bos gecen bir yilda anca GOTY olur, o da belki, ama gayet de guzel olacak Warbandden sonra. kendi icinde guzel oyun iste seriyi bir ileriye tasiyor.

cd projekt redin witcher2si gibi bakiyorum ben bannerlorda, sicrama olarak 1'den 2'ye tasiyorlar ama bir witcher3 sicramasi degil.

ayrica hala belirtmek isterim,

Witcher 3 150 kisilik bir ekiple 3.5 senede cikti.

Taleworlds'te 120 kisi falan calisiyor arti eksi 10, 10 yil oldu bannerlord duyurulali.

O yuzden kiyas yapacaksaniz star citizenla falan degil de, 2005'teki CD Projekt Red ile bir kiyas yapin. 

Sosyal ağlarda paylaş

39 dakika önce, deftonez dedi ki:

içerlemek değil de acımak diyelim. dizi film torrentlenir de oyun torrentlemek için ayrı bir tür sefil olmak gerekiyor.

ahahahahaahahah tövbeler tövbesi ya.

kendi içinde vicdan-meter oluşturmuş çok iyi. "benim yaptıklarım normal, diğerleri sefillik"

insanoğlu ne garip ya. her gün yeni bi şey öğreniyorum insan psikolojisiyle ilgili. çok iyi. keşke kitap yazabilme yeteneğim olsa.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, applev0dka dedi ki:

daha vizyonsuz bir yorum görmedi bu güzler.

ne farkı var ?

1 saat önce, Xenocide dedi ki:

ahahahahaahahah tövbeler tövbesi ya.

kendi içinde vicdan-meter oluşturmuş çok iyi. "benim yaptıklarım normal, diğerleri sefillik"

insanoğlu ne garip ya. her gün yeni bi şey öğreniyorum insan psikolojisiyle ilgili. çok iyi. keşke kitap yazabilme yeteneğim olsa.

vicdanla etikle falan bir ilgisi yok. birinde zararlı yazılım yeme riskini alıyorsunuz öbürü mkv, bir riski yok. 

zararlı yazılım yeme riskini göze alacak kadar çaresizseniz gerçek bir sefilsiniz demektir.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...