Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

2 saat önce, Sam dedi ki:

star citizen destekleyip de buna çemkirmek cidden bambaşka bir boyutmuş, o başlığa bakmıyorum haberim yoktu bundan lol.

bannerlord'u 50$'a almayacak insanın "bannerlord 50$" demeye hakkı yok. wolcen'e hiçbiriniz 40$ diyor musunuz? demiyorsunuz çünkü size 60₺.

ya işte şunu yapıyosun, çıldırtıyosun adamı, bilmediğiiin etmediğiiin okumadığıın içeriğinden hiç haberin olmayan bi konu hakkında yorum yapıp manidar manidar LOL çakıyosun arkasına. tey allam ya dicek bi şeyim yok haklısın ok.

Sosyal ağlarda paylaş

abi pardon yani, star citizen'e scam citizen filan demiyorum ama yıllardır finansman toplayıp toplayıp daha ortaya early access benzerinden ötürü birşey konulmamış. ama destekleyeni öyle birşey yok diyor gene destekliyor. eyvallah buna birşey demiyorum.

ama onu destekleyen adam gelip burada buna çemkiriyorsa lol demeyelim de ne diyelim? bannerlord 25$, sen çok daha beter bir durumda 40$'a eyvallah diyorsun. "o odur bu budur" denip içinden çıkılacak birşey değil yani. burada da insanlar benzeri olmayan bir oyuna 25$ için eyvallah demiş.

anladım ben seni yani kafanda kompartmantalize ediyorsun, ama gayet keyfi oluyor o zaman bu konudaki yaklaşımın. objektif tartışmaya müsait değil. star citizen da bence ederi 25$ taş çatlasa ama bunu dayatmaya çalışmam size yani.

Sosyal ağlarda paylaş

2 saat önce, Sam dedi ki:

abi pardon yani, star citizen'e scam citizen filan demiyorum ama yıllardır finansman toplayıp toplayıp daha ortaya early access benzerinden ötürü birşey konulmamış. ama destekleyeni öyle birşey yok diyor gene destekliyor. eyvallah buna birşey demiyorum.

ama onu destekleyen adam gelip burada buna çemkiriyorsa lol demeyelim de ne diyelim? bannerlord 25$, sen çok daha beter bir durumda 40$'a eyvallah diyorsun. "o odur bu budur" denip içinden çıkılacak birşey değil yani. burada da insanlar benzeri olmayan bir oyuna 25$ için eyvallah demiş.

anladım ben seni yani kafanda kompartmantalize ediyorsun, ama gayet keyfi oluyor o zaman bu konudaki yaklaşımın. objektif tartışmaya müsait değil. star citizen da bence ederi 25$ taş çatlasa ama bunu dayatmaya çalışmam size yani.

Star Citizen'a girdin mi? Baktın mı? Oyunda kullanılan teknolojilerden haberdar mısın? Planetary Tech'ten haberdar mısın? Bana "M&B kocaman harita eşşek gibi büyük" dedin ya, Star Citizen'daki 1 tane gezegenin %1'lik bi bölümü kadar M&B.

Onun için diyorum hiçbi şey bilmeden-görmeden uzaktan yorum yapıyosunuz. Merak edenler için ciddi ciddi Star Citizen başlığında anlattım. Oyuna girip edindiğim tecrübeleri paylaştım. 3.8 patchinden sonra acaba oyunun scam'lik boyutu ne aşamada girdim baktım. 1 hafta durmadan oynadım. Aç oku eğer merak ediyorsan. Etmiyorsan ve bilgin yoksa da gelip "bannerlord 25$, sen çok daha beter bir durumda 40$'a eyvallah diyorsun." şöyle talihsiz bi cümle kurma. 

Lüzumsuz lüzumsuz kıyaslamalar ya. Ha bi de tecrübe etmiş olsanız yine eyvallah dicem de. Ne deftonez ne senin 1 kere bile SC'ye girip oyunda kullanılan teknolojiyi test etmediğinizden eminim.

Şimdi martta mı ne zaman çıkıyosa M&B early access çıksın, bakalım görelim. 27 Eylül 2012'de duyurulmuş yapıldığı, wikipedia'ya göre. Nerdeyse SC ile aynı. Stabilite olarak muhtemelen SC'den daha stabil olacaktır, ama oyun alanı-content olarak görelim. Zorla 2 birbirinden alakasız, değişkenleri çok farklı firma-oyunu zorla kıyaslatıyosunuz ya.

Xenocide tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

sen bannerlord ile mortal kombat'ı kıyaslayınca ok ama star citizen işin içine girince

Alıntı

2 birbirinden alakasız, değişkenleri çok farklı firma-oyunu zorla kıyaslatıyosunuz ya

star citizen beni alakadar etmiyor, etmediği için gidip yorum yapmıyorum başlığında. 25$ eder kickstarter tarzı "verin para bekleyin bakalım ne çıkacak" ürünler için tavanım. isterse bütün galaksiyi sunsun. çünkü her zaman patlama ihtimali var.

200m$ harcanmış oyun bannerlord'dan fazla içerik sunamıyorsa zaten vay halimize. normalde onunla ilgili birşey yazmayacaktım ama zorla yazdırdın. oyuna saldırmadığım için da savunmana gerek yoktu. ama kendin "sc'den çok daha stabil olacaktır" derken beter durum olmadığını iddia ediyorsan kendi kendini çürüttün. beter çünkü durum. istersen 400$ ver seni tatmin edecekse ama o zaman gelip burada ekşime 50₺ için.

Sosyal ağlarda paylaş

Oyunlarda Türkçe dil desteği olmasına sadece mutlu oluyorum, sonrasında hızla İngilizce'ye geçiyorum. 

Sanırım bir tek Crysis'i Türkçe oynadım baştan sona, çok kötü değildi ama İngilizce oynadıktan sonra baya fark olduğunu görmüştüm. Bazen dublajlar fena olmuyor, Uncharted fena değildi mesela dublaj konusunda. Onu da İngilizce oynadım da birkaç bölüm Türkçe dublaj ile oynamıştım nasılmış Türklerin performansları diye.

Türkçe gelmeden satın almam çok komik bir yorum olmuş. 

Sosyal ağlarda paylaş

9 saat önce, Sam dedi ki:

sen bannerlord ile mortal kombat'ı kıyaslayınca ok ama star citizen işin içine girince

star citizen beni alakadar etmiyor, etmediği için gidip yorum yapmıyorum başlığında. 25$ eder kickstarter tarzı "verin para bekleyin bakalım ne çıkacak" ürünler için tavanım. isterse bütün galaksiyi sunsun. çünkü her zaman patlama ihtimali var.

200m$ harcanmış oyun bannerlord'dan fazla içerik sunamıyorsa zaten vay halimize. normalde onunla ilgili birşey yazmayacaktım ama zorla yazdırdın. oyuna saldırmadığım için da savunmana gerek yoktu. ama kendin "sc'den çok daha stabil olacaktır" derken beter durum olmadığını iddia ediyorsan kendi kendini çürüttün. beter çünkü durum. istersen 400$ ver seni tatmin edecekse ama o zaman gelip burada ekşime 50₺ için.

Haklisin abi.

Sosyal ağlarda paylaş

8 saat önce, axedice dedi ki:

Düşünsene oyun türkçe ve sen ingilizce bilmeyen köylülerle aynı oyunu oynuyorsun.. E nerde kaldı benim asaletim? Pleblerle aynı seviyeye ineceksem o oyunu oynamanın ne anlamı var?

ben normal adamla muhattap oldum diye rehabilite olmak için oyun oynuyorum, bi de türkçe bilen pleblerle mi oynicam. oldu olacak futbol izliyim bi de hahahaha

Sosyal ağlarda paylaş

54 dakika önce, Cokomantis dedi ki:

bu arada godwin's law'un alt dalı oldu resmen scam citizen. çıksa da kurtulsak, her oyunda SEN SKY CİTİZEN'I SAVUNDUN ÇIKAR GÖSTER muhabbeti dönüyo skvkshs

Elbet bi gun cikacak, takip ediyorum olum ben, hepinizden iyi biliyorum saksi degilim. Ciktigi gun de buraya gelip sen abdulhamiti savundun diye bagiricam hepinize

Dolar 10 tl'den 60 dolara alcaniz ben de dicem ki dolar 2 tl iken 25 dolara aldim ben

Sosyal ağlarda paylaş

lol good point. ama şu da var, ben oyuna girip bakabiliyom. baya da keyifli bu arada. böle quantum travellayıp gezegene aheste aheste inip gemiden çıkıp dolaşmak falan. oyunda kazandığımız kredilere alpha boyunca wipe gelmicek muhabbeti vardı, onu bi başlatsalar ben oynıcam hunhar hunhar da, 3 hafta oynayıp major patch gelip reset yiyince bi bayıyo insan.

bayıldığım bi argümanı da satayım burda. HOCAM BEN 25 DOLARLIK OYNADIM ŞU ANA KADAR. PARASINI ÇIKARDI DAHA ŞİMDİDEN.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...