Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

Alıntı

bedava gibi birşeydi

Turkish Lira ₺14,99

total conversion demek oyunla alakası yok demek. kimsenin oyunun bütününe sahip olması için almasına gerek yok demek. feature eklemiyor demek. base oyuna eklediği item, harita, skin, hiçbirşey yok.

bana saldırmak neden gerekti şimdi?

Sosyal ağlarda paylaş

dlc, skin, mtx olmayacağını nereden biliyoruz? isteyen fo76 da alabilir. kimsenin keyfinin kahyası değiliz. wow gametime ile kıyaslama saçma o yüzden. hayatımda wow oynamadım. ama m&b zamanının öğrenci işi oyunuydu. şimdi premium tier fiyat çekmeleri saçma, üstelik eksikleriyle çıkacağı bariz bi oyuna. nostalji ya da bayrakları asın edebiyatı yapma tevazüsü göstermeye luzüm yok bu fiyatla. bütün eksilerine gelişine vurulur yani patates çıkarsa. betasında sesler warband'in gerisindeydi bile mesela. 2010 piyasası değil, millet oyununu oynatmak için bedavadan veriyor, 1 milyon in 1 atari kasetleri gibi servisleri 1 liradan veriyorlar falan.

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.02.2020 at 21:32, Sam dedi ki:

Premium tier filan değil fiyat, 250-300 bandı o.

40$ civari cikacak. premium tier & AAA zaten 50$-60$ arasi. baya AAA fiyati ile 10 yildir ugrastiklari oyunu EA'da cikariyorlar. baya pahali ve sacma fiyat iste.

Wolcen cok guzel ornek.

Simdi EA'de cikacaklarsa Wolcen gibi EA fiyati daha az tutup, releasede arttirabilirler. Cunku Wolcen devlerinin bunu yapma sebebi oyunun Kickstarter ile fundlanmasi. Adamlar sifir para ile girdiler.

Fakat neden EA?

Sirf Warband 10 milyondan fazla satti, bu adamlar hala Ankara teknokentte devlet destegi ve bircok tesvik alarak zaten az para harciyorlar. 

Wolcen 13 kisilik bir ekiple, sadece Kickstarter butcesi ile cikti, EA'da da biraz topladi ve release oldu. 

Biri bana Taleworlds'un bu fiyat politikasini aciklasin pls.

paradoksalkedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

hayır AAA fiyatı değil. AAA fiyatı 60$ pc ve home console için. türkiye fiyatı orta tier oyun fiyatı işte. EA meselesini ben kendim eleştirdim zaten ama fiyat değişmeyecek EA bitince de, o bakımdan pre-order'dan farkı oynanabilir olması. bence bitirip öyle çıkarmaları lazımdı ama para bitti muhtemelen.

5 yıllık gta5 170₺, steam tr top10'den düşmüyor. türk oyuna 150₺ veremiyor iddiaları bayağı tutarsız.

Sosyal ağlarda paylaş

6 dakika önce, Sam dedi ki:

5 yıllık gta5 170₺, steam tr top10'den düşmüyor. türk oyuna 150₺ veremiyor iddiaları bayağı tutarsız.

Turk fiyatini tartismiyorum ama o konuda da soyle sacma bir tartisma var,

oyun fiyatlarinin dolar ve tl cinsi karsilastirmasi cok ama cok sacma.

GTA ve bilimum Ubisoft oyunlarinin pahali olmasinin sebebi Aral, 2020'de bunu biliyor olmaniz lazim? 

Witcher 3 ornegin, global 40 dolar, TR fiyatiyla 10 dolara denk geliyor. 60 TL.

Elin polonyali dev ekibi bana kiyak geciyor da, benim vergilerimle besledigim hukumetin de kendisine kiyak gectigi firma niye bana 40 dolar olan oyunu 25 dolardan satiyor?

Sunu kabul etmek lazim, M&B cok unique ve cok iyi bir designa sahip bir oyun. Fakat bu ozellikle Warband sonrasi donemde bu oyunu bunlardan alip Avrupada'daki herhangi istekli 10 kisilik bir dev ekibine versen, bunlardan daha guzel is cikarirdi 10 yilda.

paradoksalkedi tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...