Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

şu thread'e her geldiğimde agresifleşiyorum. kendimi üstümde atlet, ağzımda sigarayla ofisi basıp "çıhearın lean artıkh şunu" diye sağa sola atar gider yaparken görüyorum (facepalm)

size de oluyor mu?

oh paylaştım rahatladım.

bu arada cüce "he paticik trivia'sı he" demiş ama ben inanmıyorum, d1'deki cow level gibi olacak kesin, oyuna gelmeyin :P
Sosyal ağlarda paylaş

Nigger_of_the_sand said:

Steam'de utanmadan "coming soon" diyor bir de. Bu sene cikmayacagi kesin olan oyun icin ne soonu?

Abi sizin gibiler olduktan sonra soon da yazar yarin da yazar. Tamam guzel oyundu suydu buydu ama sanki son peygamber gelecek gibi bakiliyor su oyuna. Her yeni paylasimda zaten her bokla dalga geciliyor. Yuceltip yuceltip duruosunuz.

Adam oyunu erteliyor release tarihi vermiyor bizimkiler hala oturmus artworke bak abi ya i came hard diolar. E yapmayin yani.

Siz olsaniz release eder misiniz oyunu ?
Far cry 11 icin daha heycanliyim ben ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Jeeztro said:

Nigger_of_the_sand said:

Steam'de utanmadan "coming soon" diyor bir de. Bu sene cikmayacagi kesin olan oyun icin ne soonu?

Abi sizin gibiler olduktan sonra soon da yazar yarin da yazar. Tamam guzel oyundu suydu buydu ama sanki son peygamber gelecek gibi bakiliyor su oyuna. Her yeni paylasimda zaten her bokla dalga geciliyor. Yuceltip yuceltip duruosunuz.

Adam oyunu erteliyor release tarihi vermiyor bizimkiler hala oturmus artworke bak abi ya i came hard diolar. E yapmayin yani.

Siz olsaniz release eder misiniz oyunu ?
Far cry 11 icin daha heycanliyim ben ya.

Oyun hakkinda 1 tane yorumum yok su baslikta ne bu hababam sinifi Ahmet konusmasi?

Insanlarin cikmamis oyunu yuceltmesinin firmaya maddi bir getirisi yok bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...