Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mount&Blade II: Bannerlord

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mevzu daha ziyade combatın upgrade edilmesi. Vücudun belli yerlerinin daha çok/az damage alması, nereye vurdugun böylece farkeder. Ve high swinglere karsı crouch, lowlara jump yapılabilirse akılabilir. Böyle küçük tune-uplarla inanılmaz olucak m&b.

Başkaa.. Bilmem ya grafikleri ve özellikle animasyonları adam etmeleri lazım. O koşu animasyonu beni hayattan sogutuyor yemin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

xunn o olaylar iğrenç işte chivalry'de var gene, zırhlı adamın sallanan kılıç üzerinden zıplaması wuxia'da filan olur ancak. buraya uymuyor, çok çirkin, çok uyumsuz.

chivalry'e 3rd person eklesinler de god of war/soldier of fortune styla ile medieval combat simulator ayrılsın birbirinden tamamen.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Mevzu daha ziyade combatın upgrade edilmesi. Vücudun belli yerlerinin daha çok/az damage alması, nereye vurdugun böylece farkeder. Ve high swinglere karsı crouch, lowlara jump yapılabilirse akılabilir. Böyle küçük tune-uplarla inanılmaz olucak m&b.

Başkaa.. Bilmem ya grafikleri ve özellikle animasyonları adam etmeleri lazım. O koşu animasyonu beni hayattan sogutuyor yemin ederim.

koşamama animasyonu diyelim ona. qwoptan hallice.
Sosyal ağlarda paylaş

abi tamamda kılıçla milleti kesipte uzuvların kopmaması savaşa aykırı resmen sdfs. chivalry daha arcade diye mb'nin ordan alacak dersleri olmadığını göstermiyor.

ben oyunun singılını oynamıyorum zaten pek.oralara bişi diyemem ama multi'de kesinlikle olmalı bunlar. ben siege oynuyorum hala zhg serverında. mb multisi hala çok iyi ama çok çok daha iyi olabilir.

kaleler biraz daha büyütülüp farklı cepheler yaratılmalı. herkes göt göte aynı yerde spawn oluyor. şu oyun min 40v40 oynanmalı zaten.

chivalry'nin defend the king olayı falan iyiydi. bu tarz şeyler olmalı mb'de de. kızgın yağlı savunma vs.
Sosyal ağlarda paylaş

Jim_E_Rustler said:

Mortis said:

çıksın tekrar antremanlara başlayaylım arkadaşlar.

xunn ile sereglin bizi yetiştirsin.

Sanırım patinin en organize oldugu şeyin M&B olması oyunun kalitesine konusuyor.

Tekrar yapılması lazım, inanılmaz eglenceliydi.

paticik tespiti yerinde.

xunn ile sereglin'in yetiştirmesine ise, ppppppffffffffft.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...