Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

*Yeni* Racial Traits "Irksal Özellikler"

OffChu

Öne çıkan mesajlar

ühühühüh troll u napmışlar ya hp regenerasyon dışında doğru düzgün bişe yok. troll rouge dan vazgeçtim

''davorko'' demişki
4. Throwing Weapon Specialization: Increase Throwing Weapon skill.

Who the hell uses Throw weapons. There are no special throw weapons. Bow or dagger specialization would be nicer but throw weapons cmon dont make me laugh. USELESS

kesinlikle katılıorum kim napsın throw weapons u mahvetmişler troll u yaa

peki şimdi horde rouge olmak isteyenler hangi race olcak ben istemem undead fln napcaz ühühühhüü[signature][hline]Işık öldü karanlıkta,
Ay söndü bulutların ardında
Ve ölümcül gece çöktü
Orta-Dünya'nın Topraklarına...
Sosyal ağlarda paylaş

Ne yani siz ırkların özelliklerine göre mi seçiyorsunuz? Herbalism - Alchemy olan ve fist weapon kullanan orc shaman ana karakterimle ilgili fikirlerim hala değişmedi. Ayrıca bu ırksal özelliklerin oyun mekaniklerini o kadar fazla etkileyeceğini sanmıyorum.[signature][hline]There is a void in my chest where I once had a heart, and from this emptiness springs all the sufferings in the Multiverse . . .
Sosyal ağlarda paylaş

Undeadlerin artık undead değil de humanoid olarak sayılması çok etkildi. Çünkü eskiden undeadlere özel büyüler sayesinde priest ve paladinler undeadlerin icabına bakabiliyordu. Artık undead olmadıklarından bu büyüleri yemiyorlar. Kafa olmadığı için fear, mind control da yemiyorlar. Ne durdurucak bunları?
Sosyal ağlarda paylaş

Sınır koymaları gerekli ama undead mantığına aykırı. Fear ve mind control büyüleri yememesinin nedeni beyni olmaması olarak açıklanmıştı. Bazen beyni oluyor da basınca beyni gidiyor olarak mı açıklicak Blizzard?
Neyse, bu yenilikler oyun içine yansıdığında daha anlaşılır olacak..

[Bu mesaj McsPeyn tarafından 07 Kasım 2004 22:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben o yüzden UD değil de Orc warlock olmayı düşünüyordum. Yani paladin görünce direk kaçmak zorunda kalmiym diye.
Blizzard forumlarında pallyler ağlarken warlock ve mageler seviniyor. Paladinler resmen açık açık oyundaki en ezik classız diye bağırıyorlar. Şimdilik öyle.
Bu etkinleştirilebilen ırksal özelliklerin nasıl kullanılacağı tam olarak belli olduğunda inşallah dengelenir..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...