Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dönem Ödevi a.k.a fakire bi sayfa!

Kendersever

Öne çıkan mesajlar

Lise 2 öğrencisi olan ben,matematiktan dönem ödevi alma gafletinde bulundum...
hocada g...z ya bana olasilik,permütasyon,kombinasyon konusunu verdi,verdiği gibi tatil sonuna iyi ayrıntılı bi plan istedi..fekat gelin görünki tek kelime bilgi toplayabilmiş diilim...bildiiniz bi sayfa varsa,konu hakkında yararlanabiliceemm (konunun ortaya cıkısı tarihi kim buldu fln gibi bilgiler iceren) bi kitap biliosaniz bi zahmet yardimci olursaniz su mübarek arife gununde[hline]Love is an act of blood and I'm bleeding
......
And I'll laugh and I'll learn to pretend

[Bu mesaj Kendersever tarafından 10 Şubat 2003 01:01 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendersever, 10 Şubat 2003 02:01 tarihinde demiş ki:
www.odevim.com die bi site buldum ama üyelik paralı...
nankörler hem tembellere site acin hemde paralı yapın peheey anlasıldı yarın havale çıkarcaz[hline]Love is an act of blood and I'm bleeding
......

lol yeni mi buldun o siteyi be:)[hline]Seyid the Scout @ Excalibur

Sosyal ağlarda paylaş

coldwind cansın canosun kralsın beh! abim canım abim
*! coldwind'in elini yalarcasına öper*
hayatkımı kurtardın be abim:D

diyodum ki,site üye olmak için ödev yollamanızı istiyo,peheey...
neyse şizofreni ile ilgili 11 sayfalık bişi yolladım ama bakalm kabul ediceklermi?genede saol abi[hline]Love is an act of blood and I'm bleeding
......
Sosyal ağlarda paylaş

Ya bana da lazım biyolojiden dolaşım sis. ve hastalıkları ile ilgili ama ne goggle'da arattığımda buldum işe yarar bişi nede bilimum ödev sitelerinde :( Yardım...[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...