Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam sayfası yarım açılıyor ya da açılmıyor.

AmoRPHouS

Öne çıkan mesajlar

ObuzHapsever said:

Sabah bana da oldu. Dns'yi kaldırınca düzeldi. Ama şöyle bişey de var http://www.eksisozluk.com/show.asp?id=30299910&utm_source=twitter&utm_medium=tweet&utm_campaign=social&utm_content=steam

Comodo'da yaramıyor evet. Ben artık ciddi ciddi şu yukarda ki olaydan şüpheleniyorum. Türk Telekom bilerek yapıyor bunu.
Sosyal ağlarda paylaş

di said:

Mumkundur, inanirim. Hatirlasaniza TTNet Muzik acilmadan hemen once zilyon tane muzik sitesi engellenmisti. TTNet Oyun diye de bi nane var ama daha cok bi esamesi yok.

esamasi okunmaz mi?

http://www.playstore.com/

MW3'ün satış sayfasından bi yazı copy paste edeyim.

Playstore'dan said:

NOT: Aktivasyon anahtarı geçerli bir Steam hesabında kullanılmalıdır. İnternet bağlantısı gerektirir.

adamlar sadece oyunun key'ini satıyor. DL ve diğer servisler için steam'i kullandırtıyor :)

Hatta şu yaptıkları yasal değilse şikayet falan edelim :)
Sosyal ağlarda paylaş

Public DNS kullandiginizda , amazon , steam, akamai gibi networklerin CDN serverlari sizin ISP nizin lokasyonu dolayli yoldan gizlendigi icin sizi bulundugunuz bolgedeki serverlara iletiminde gecikme oluyor/olmuyor. Problem degisen veya buyuyen steam CDN in bolgesel olarak guncellenmemis olmasidir. TTnet ile zerre alakasi oldugunu dusunmuyorum. Zira zaman zaman amazon da da ayni seyleri yasayabiliyoruz.
Yersiz ve temelsiz komplo teorilerine gerek yok.

Tubitak DNS lerini kullaniyorum, sikintim olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

hacı babam TT'de sağlam bir görevde, Şubat'tan sonra benim de TT'de işe girmem gündemde :)

annemde TT emeklisi, doğduğumdan beri içindeyim kurumun ve şansım yaver giderse olacağım gibi gözüküyor. Dışarıdan HARURURAUAR diye saldıran tiplere göre işlerin nasıl yürüdüğü hakkında bayağı fikrim var. Genelde yazmam çünkü bizim millete laf anlatmak zordur ama işte arada böyle canım sıkılınca çıkıp koruyasım geliyor asdfsda

Vurmak gerektiğinde vurdum da TT'ye defalarca, hatta kimsenin bilmediği şeylerde söyledim zamanında buralarda hatırlayan hatırlar. Ama çıkıpta körü körüne saçmalıklara inananlara da he kardeş he diyemem yani :(
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...