Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Steam sayfası yarım açılıyor ya da açılmıyor.

AmoRPHouS

Öne çıkan mesajlar

Bu sorunu yaşayan başka arkadaşlar var mı merak ettim. Açıldığında resimlerin yarısı gözükmüyor ya da hiç açılmıyor. Kendi programında ise sayfalar beyaz ,resimsiz açılıyor , genellikle hiç açılmıyor. Steam forumlarında bu sorunda izlenmesi gereken yöntemi de denedim çözülmedi.Bu sorun dün başladı ve bana nedense ttnet kaynaklı gibi gözüküyor. Evdeki diğer pclerde denedim sonuç aynı. Dns değiştirerek de çözemedim.

Bu problemi yaşayıp da çözebilmiş arkadaşlar var ise , yardımcı olursanız sevinirim :) .
Sosyal ağlarda paylaş

bende 2-3 günden beri aynı sorunu yaşıyorum. google da aratıp bu sorunu yaşayan birilerini göremeyince acaba sorun sadece bende mi diye düşünmeye başlamıştım ki yazdıklarınızı okuyunca genel bir sorun olduğunu farkettim. şimdi dns leri kaldırıp bir de öyle deneyeceğim.

Edit: google ın dns lerini silip otomatik dns i seçinde düzeldi. dedilğiniz gibi open dns ve google dns lerinde problem var.
Sosyal ağlarda paylaş

LathspeLL said:

Comodo DNS sorunu çözüyor.

Sorunu çözüyor dedim ama başka bir problem yaşadım, ama Comodo'dan mı yoksa steam'den mi anlamış değilim.

Comodo DNS aktifken Dota2'ye girdim, oyunda dakkada bir no steam logon uyarısıyla oyundan düştüm, sonra steam'i kapayıp DNS'i kaldırdım düzeldi.

Birde norton ile deneyeceğim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...