Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

o değil de addon kullanmayana küfretmedikleri kalıyor.

el göz alışmış, addonlu'dan eksiğimiz yok. nasıl bir faşizmse. yıl 2016 legion gelmiş hala extra bar kullanmıyosun diye nub diyenler var. aq oyununu 2 skille oynuyorsun hala addon yok diye raide falan almıyorlar.

journal okumuşsun hatmetmişsin umrunda değil adamın.

neyse bıraktım pve pvp. müziğimi açıp world explore rp falan yapıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

nerden biliyolar senin extra bar addonunun olmadıgını onu anlamadım ben. raid'e almamak icin dbm'in olmamasını bahane ediyolarsa haklılar, senin hatmin onemli degil. ben olsam ben de almam.

raid lider onu dbm ile check edebiliyor hatta bigwigs'te dbm gibi davran diye bir opsiyon var :D bw kullansan bile dbm varmış gibi raid lidere onay veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

nienna said:

dmb ile daha kolay olabilir ama dbm'siz yapılamaz nasıl bir mantık anlamıyorum. yapılamaz olsa default eklenir. zaten yeterince dumbass oyun şu an. bana enteresan geliyor şu addonsuz oynanmaz şeklindeki yaklaşım.

Yağmurlu havalarda şemsiyesiz de yürüyebilirsin.

Soğuk havalarda kaloriferli evde kombiyi kapatabilirsin.

Teknolojinin ve insan beyninin getirdiği bir sürü hayatı kolaylaştırıcak şeyi kullanıyorken, raid yapmayı kolaylaştıran ve oyunu geliştirenlerin mekanikleri dizayn ederken göz önünde bulundurduğu addonu kullanmamak saçma geliyor..
Sosyal ağlarda paylaş

valla DBM bende de kurulu ama hani alıştığımdan mıdır nedir hiç yormuyor beni
ha silsem atsam belki ihtiyacım bile olmaz çoğu zaman, ama bazı durumlarda da gayet işe yaradığı oluyor

Anelor said:

dbm rezalet bisi ya. resmen hile gibi.
oyunun butun atmosferinin de icine siciyor bence. blizz olsam yasaklarim.

yani ilk okuyuşta hak verdim ama sonra düşününce zaten raiding sırasında oyunun atmosferine dikkat edicek zaman olmuyor bence, hele zaten bi de discord/TS/Vent filan varsa atmosfer falan kalmıyor ^^

Ha normal dışarda quest muest yaparken hala dat dut ötseydi DBM bu dediğine katılırdım
Sosyal ağlarda paylaş

z-perl kullanan var mı burda bilmiyorum ama aklınızda olsun, xavius'ta player frame buglanıyor; energy/mana vs her ne class resource'unuz varsa encounterdaki corruption statüsüyle yer değiştiriyor, ne kadar enerjiniz var falan göremiyorsunuz.

dün çektik boss'u, lan diyorum bu enerji niye hiç azalıp inmiyo. sonra disable ettim zperl'ü de öyle devam ettim. ama default unit frame'e alışana kadar da canım çıktı.
Sosyal ağlarda paylaş

action barlari auto olarak target almadigim zaman saklayacak target alinca tekrar ortaya cikaracak bir addon var mi?

dominos kullaniyorum memnunum, saklamada var ama mouse over ile ortaya cikartiyor. istedigim mob a target alinca ortaya ciksin action barlarim.

bartender da denedim onda da yok.. makrolarini denedim olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...