Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Pasha said:

msbt falan yüklemeden sadece mevcut combat textin fontunu nasıl değiştirebilirim?

said:
Create a new folder inside your WoW-folder named "Fonts". Rename the fonts as following:
Find four different fonts, or create four copies of the font file of your choice, place them in the above folder, and rename them to the following names:
● FRIZQT__.ttf (the main UI font: NPCs names; buffs, etc)
● ARIALN.ttf (the normal number font)
● skurri.ttf (the 'huge' number font)
● MORPHEUS.ttf (Mail, Quest Log font)
Sosyal ağlarda paylaş

Trias said:

weak auras veya başka bir addon ile statlarımı (intel haste vs) ekranda büyük olarak görmek istiyorum. Yapabilen var mı?

böyle şeyleri bulmak çok kolay aslında.

elvui zaten içerik olarak veriyor , ama ayrı addon istersen :

http://www.curse.com/addons/wow/tinystats
Sosyal ağlarda paylaş

bu işime yarar. teşekkürler. benim bulduğum titan panel de çalışıyordu ve hareket ettiremiyordum

tunch said:

Trias said:

weak auras veya başka bir addon ile statlarımı (intel haste vs) ekranda büyük olarak görmek istiyorum. Yapabilen var mı?

böyle şeyleri bulmak çok kolay aslında.

elvui zaten içerik olarak veriyor , ama ayrı addon istersen :

http://www.curse.com/addons/wow/tinystats

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...

ben genellikle party guild raid olarak kannalrı ayırıyorum fakat gelen wisperları tek kanalda toplıyan vede party, raid yada guildden msg yazıldında üzerinde uyarı vermesini sağlıyan bi addon var ama hangi addon biliyemiyorum chatter ve prat ı denedim ama istediğim gibi değiller orginalliğini bozmak istemiyorum chat panelinin eğer bilen varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Addon kullanıyorum ama acemiyim.bir konuda yardımınızı rica ediyorum.şöyle bir addon varmıdır?wow oyun ekranının üzerine normal kullanılan barların haricinde kucuk kutular koyup o kutuların içerisene makro koymak istiyorum.wow ui sini degistirmek istemiyorum.sadece ekran üzerine 4-5 kutu yerleştirip içerisine yazdıgım makroyu koyacagım..varmıdır boyle bir addon?adı nedir nasıl yaparım.yardımcı olursanız sevinirim.simdiden tesekkurler.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Bu başlık pek rağbet görmüyormuş ama yine de sormak istedim. Questleri yaparken yardımcı olacak mod arıyorum.
TomTom ve Lightheaded kurdum, ama TomTom quest yerlerini göstermiyor. Ok sadece kendim waypoint atadığımda çıkıyor, o waypointe gidince kayboluyor. Oysa okun bana o an seçili olan questi otomatik olarak göstermesini istiyorum.
Bir tane addon vardı, "şu questi yap, şu yaratığı öldür, şimdi heartstone yapıp geri dön" gibi en optimal rotayı söylüyordu. Onun gibi bir şey arıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
en son woltk oynamıştım
sanırım 3 yıldan fazla oldu da addon yardımı lazım.
şu an tek yaptığım instance ve leveling.
iki şey lazım. biri ui güzelleştirmece ikincisi combat text
eskiden xperl vardı ui olarak da şimdi daha güzel şeylere rastladım. bu shadowed uf hem basit hem şık göründü. bunun dışında var mı önerdiğiniz? bir de combat text için sct mi yoksa mik mi? ben kendi vurduğumu gene adamın üstünde görmek istiyorum yalnız. sanki mik onu da textin içine koyuyodu diye sct indirmiştim. hala aynı mı hikaye

bi de omnicc yüklerim yeter sdf
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...