Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

UI / Addon Başlığı

Gangren

Öne çıkan mesajlar

pekaziz said:

Abi tabi ki zevk meselesi de çok gereksiz geliyor bana artık ekranın üçte birinin siyah olması. Ki yolladığın resme bakarsan o siyahlığın yarısı da kullanılmıyor (recount veya threat meter filan yoksa gizli) :P

Recount var, gizli değil minimap in solunda duruyor, o "player - target" diyen yerine altında eavesdrop akıyor (scrolling combat text alternatifi), spell timer diyen yerin üzerine ise Forte spell timerları geliyor, sol taraftaki boşluğu ise Grid 40 kişilik Sha of Anger raidi gibi durumlarda dolduruyor tamamen. Yani boşa giden alan yok, Sha of Anger yapma sebebim kalmazsa yakın zamanda chat i biraz büyütürüm Grid alanını 25 kişiliğe göre ayarlarım olur.
Sosyal ağlarda paylaş

quixef said:

Haste said:

evet sadece kocaman siyah bi ekran kaplıyo cok haklısın (:D

"Viewport" olayını anlayamamışsın sanırım. Senin ekranının en altında görülen şey, benim addonların üzerinden başlıyor.

bilgisayarın o siyah kısmın altında kalan grafiği de işliyor ama biliyosun di mi?
Sosyal ağlarda paylaş

yani hakaten bence de bu kadar çirkin bişey için bi de savunma yapmak çok enteresan.

ben wiev port kullandığım zaman ekranımda görünen şey anı , sadece ekrana bir bant çekiliyor. ekranda herhangi bi boyut değşimi falan yok. haliyle fazladan alan kaplıyor. nedenöyle bişey istiyim.

videodaki olay farklı seninkinden. sadece alt kısmı kapatırsan render ettiği alan değişmiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

yani hakaten bence de bu kadar çirkin bişey için bi de savunma yapmak çok enteresan.

ben wiev port kullandığım zaman ekranımda görünen şey anı , sadece ekrana bir bant çekiliyor. ekranda herhangi bi boyut değşimi falan yok. haliyle fazladan alan kaplıyor. nedenöyle bişey istiyim.

videodaki olay farklı seninkinden. sadece alt kısmı kapatırsan render ettiği alan değişmiyor.

Abi videodaki olayın nesi farklı deli etme beni ya? Eleman dengeli kullanıyo viewport u ben üst sağ ve sol marginleri sıfırlıyorum, aynı addon u kullanıyoruz. Bant bant diye tutturdun deli oldum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı şey falan değil abi, bir artwork addon'uyla viewport ayrı şeyler. Sen viewport kurup da sadece bant çektirebildiysen ayarı falan yanlıştır, normalde siyahlığın bittiği yerden başlıyor render alanı. Sadece alttan sıkıştırınca da oyunun oranını bozuyorsun ama. Benim şahsen deli gibi gözüme batıyor o durum, zevk meselesi. Onun için fazla yüksek olmayan, tek parça olmayan, biraz transparan olan vs. şeylere yöneliyorum ben viewport'tan ziyade.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...