Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Legendary Weapon için gerekenler

Xenus

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
xenocide tek bisey soyleyecem legendary skinlerini gordunmu? hangısı ıcın ooOo muthis dedın o kadar ugrasıp disko topundan mace mi yapacaksın? yoksa boncuk tabancası gıbı pistolmu? yada kır çiçekleriyle dolu bowlarımı? ya insan biraz ozenir su legendarylere. tek goze guzel gorunen bolt vee twilight bence...
Sosyal ağlarda paylaş

Size bir şey söyleyeyim. Mystic silahları legendary silahlarından daha şekilli duruyor.
Ben mesela, "Mystic Spike" isimli iki dagger yaptım kendime, insanın baktıkça bakası geliyor.

Üstelik, Mystic'te yapılan bow, sword, kalkan, staff falan da çok güzel görünüyor bana göre. Bir tek tabancalarını pek beğenmedim. Biraz sade olmuş.

Bir deneyin derim.

Yapımını da anlatayım isterseniz bilmeyenler için.

Mesela dagger için.

5xOrichalium dagger blade
5xOrichalium dagger hilt
(Bu ikisini weaponsmith'e yaptırabilir veya TP'den alabilirsiniz)
30xMystic token
1xŞu mystic forge kızından 50sp'ye alınan mor zımbırtı.

Dördünü forge koyarsan sana mystic silahını veriyor ki exotic'tir. Tipi de on numaradır bana göre.

Diğer silahlar için de aynı formül geçerli. Silahı oluşturan iki parçayı (tabii orichalium olması şartıyla) alıp diğer parçalarla forge'a atınca silahınız oluyor.

Bana kaça mal olur diyorsanız.

Dagger için söyleyeyim:

eğer orichaliumları alıp kendiniz parçaları imal ederseniz (yada bir arkadaşınıza yaptırırsanız) 50 parça orichalium ore gerekiyor. Bu da yaklaşık olarak 1.30 golda falan mal oluyor. Yok eğer hilt ve bladeleri satın alırsanız da 2.5 golda geliyor. Tabii tokenlerinizin olduğunu var sayıyorum. eğer yoksa onlar için de yaklaşık 30-35 silver harcamanız gerek.
Sosyal ağlarda paylaş

Legendary'lerin sadece görüntülerinden öte efektleri de var. Mystic exotic'lerde öyle özel bir efekt yok. Twilight ve Sunrise videolarını izlediysen, Twilight taşıyan amca yürüdükçe ardından gölge ayak izleri bırakıyor, saldırdığı zaman böyle duman efekti gibi bir iz bırakıyorlar arkalarında, vs.
Bir de e-peen özellikleri var tabi :P
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...