Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iPad Mini

Teodor

Öne çıkan mesajlar

Cook iyi.. uzundur bunu bekliyordum. İpad cok iri kullanamiyorum rahat rahat atil duruyor, bu enfes olacak. İnsallah 7,85 inch olur .. oyle bir rivayet var. Kitap vs okumak icin birebir olur nedense bu einklere isinamadim gece ve gunesde kitapda okuyan biri degilim ipad de kitap oku ara ver cat nete gir , foruma yaz, oyun oyna maile bak vs olaylari basarili olur..
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
  • Genel Yönetici
7" tabletten iPad'e geçtim ben 7" çok küçük geliyor diye, bunlar daha da küçültüyor. Jobs haklıymış 7" çok küçük derken. Tutmaz.

Çizgiroman okunmaz, kitap okurken eReader'dan farkı kalmaz. 7" gereksizmiş gerçekten. Android alacaksanız da 10" alın.
Sosyal ağlarda paylaş

inchden cok cozunurluk onemli. 7 inchde yuksek cozunurlukle o isteklerinin hepsi olur gerge. bende de ipad var cozunurlugu belli (ipad2) 7 inchler o cozunurlukten cok daha iyileri sunabiliyor artik yani kucuk buyukten cok cozunurlugu yuksek tutmak gerek. zaten 20 cm den okuyoruz romani veya mangasini boku pusuru. ornegin ipad hem agir hemde cok irimsi gibi bu isler icin. gerektiginde tek ellede islem yapabilmek keyifli olabilir.

7,86 gibi bir inch olacakmis sanirim ipadmini.
Sosyal ağlarda paylaş

7 kusur olacak gibi duruyor..

10 inchde buyuk be ya :) 6inch ornegin bana cok kucuk ereaderda ipadde okuyorum enfes bir sekilde kitabi ama buyuk ve agir onun yerine 7-8 inchler civari bir sey enfes olabilir.

zaten su ereaderlarda cuk kadar be abicim 6 inch yani yap sunlari 7-8 inch falan neden yapmiyorlar onu cozemedim.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

7" tabletten iPad'e geçtim ben 7" çok küçük geliyor diye, bunlar daha da küçültüyor. Jobs haklıymış 7" çok küçük derken. Tutmaz.

Çizgiroman okunmaz, kitap okurken eReader'dan farkı kalmaz. 7" gereksizmiş gerçekten. Android alacaksanız da 10" alın.

naptın tornadosu, öldü mü yoksa adf
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...