Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Yaşlanmışız

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Dün uzun zaman sonra ilk kez CS oynıyım dedim ve ags de oynamaya başladım. Oyun benim bıraktığım zamana göre değişmiş ama gene vurdun mu ölüyor düşman. Ama millet kurt olmuş valla ben daha adamları göremeden tek atışta öldük gittik kaç sefer. Ceathing death olmasa adam hile yapıyor dicem ama yapmıyor olması lazım.[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
ehehe valla 2 sene ara verdidim bende bu sene tekrardan başladım oynamaya onceleri çok rahat alırdım adamları simdi bazı oyunlarda iyi bazılarında feci berbat oynuyom bi tutturamadım :P

mesela şu awm alıp atış yapıp 2. kursun u beklemeden tabancayla ates ediyolar hemen zoom acmadan awm le koyuyolar ona hastayım bi alışsam zaten biticek:)[hline]Grandmaster Hamburger
www.dynamick.net
Sosyal ağlarda paylaş

Abso cheating-death'ede çok güvenip moralini bozma o programı atlatan çok adam, derdini çeken suçsuz benim gibi adamlarda var :)

Gerçekten baya iyi oynuyanlar var. Herkez zaten kablo olmuş, dial-up olunca adamları kare kare ilerlerken görüyorum.[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

Düm internet problemi yüzünden toplam 4 saat CS oynadım. Sürekli en çok ölüp en az öldürendim ama hakkaten özlemişim CSyi. Ama millet cheat yapıyor mu yapmıyor mu bilmiyorum da ben şarjör boşaltıyorum adam bana toplam max 2 el ateş ediyor ölüyorum ona kıl oldum. :)[hline]Kalplerdeki Kaymak

Asli

Sosyal ağlarda paylaş

"ben şarjör boşaltıyorum adam bana toplam max 2 el ateş ediyor ölüyorum ona kıl oldum"

aynı şeyi ben de yaşıyorum şahsen.

genellikle mp5 ile dalarken yaşıyorum. Adamın üstüne 30 kurşun saydırıyorum, adama hiç birşey olmuyor, ama sonra dönüp iki tabanca mermisiyle öldürüyor beni.

ancak ne gariptir ki, m4a1 ile saldırırken, aynı şekilde bir grupun üstüne mermi saydırırken, tek şarjorle 5 kişiyi headshot öldürüyorum..

garip oyun ya şu cs[hline]Wacky, 15 May 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
Ya çok zeki, "o kadar spastik bişi yapcam ki herkesin aklında yer edicek", ya da moron, "süper olcak abi fikir süper ehe ben bi dahiyim" diye düşündü.
Sosyal ağlarda paylaş

hmm aynı sorun bende de war geçenlerde biraz oynuyim dedim şamar oğlanı olduk :)

bide artık millet güçlü silahları çok iyi kullanıyo yani parası oldumu colt-keleş ten aşşaa silah almıyo adamlar ve çok iyi kullananlar var

bense hala 16000$ varken mp5 ten şaşmıyorum :)

birazda artık pek iddalı oynamamaktan kaynaklanıyo sanırım ne bilim eskiden hep haritada birinci olmak için oynardım çokda hırs yapardım şimdi öylesine eğlenmek için oynuyorum

streste yapmamak lazım sinirlenince oynayamıyo insan, ben bazen sadece pompalı,bıçak,d.eagle filan yapıyorum zevkli oluyo[hline]I ma sucka for love.....
Sosyal ağlarda paylaş

mp5i çok seviyorum.
ama dediğim gibi

mp5'te bir şarjörle bir adamı alamazken
coltla bir kaç kurşunla bir adamı alabiliyorum.

colt alacak hiç param olmuyor bu yüzden. MP5 alıyorum. Ama vaz geçtim 3-5 yani diğer h&k almaya başladım o daha efektif.

Ayrıca parası olan direk awp alıyor. İyi kullansa da kullanmasa da herkesin elinde bir awp.

tabii iyi kullanmayanlar olursa, takımın kaybediyor.
iyi kullanan olursa, anlamadan ölüyorsun.[hline]You want a piece of me, boy?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 23 May 2003 18:23 tarihinde demiş ki:
tek şarjörle 5 kişi head yavaş öldürürsün :)[hline]Cold silence has a tendency to atrophy any
Sense of compassion
Between supposed lovers/brothers

aha arada kaçmasın ben 4 head almıştım mp5 le :)[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada artık baya bi deişti diebilirim cs olayı :p
yani taktikleri falan bırakın insanların oynayışı(hala m3 le istediim adamı alıyorum o ayrı) iileşti artık. yani nerden baksan tecrübesiz diebilicein adam 1-2 sene oynamış oluoyor. baya oldu çünkü çıkalı.
hala 1. oluorum genelde girdiimde, adamlar soruyor nası kullanıosun o silahı hede.. die(m3 ten bahsediolar) bi kere 5 senedir kullanıorum sen de çalış o kadar sen de kullanırsın dedim ehe. maymun olduk sora adamlara ben de 60 senedir oynuorum cs ztn falan diyenler oldu.. :)
4 seneye yakın cs, 5 seneden fazla da half-life(multiplayer da half life daki pompalı geliştirdi zaten beni) oynuorum onu kastettiydim. ama gel gorki laf dinletemiosun uyuz oldum :(
neyse. gelin pompalıyım kısaca.[hline][i]Güçlü ve şanslı olanlar genellikle yalnız olanlardır... -Xar
Sosyal ağlarda paylaş

Dünya şampiyonasında elemanın teki awm head ile 2 kişi aldıydı. Dehşet oynuyorlar adamlar.[hline]karakedi, 05 May 2003 12:08 tarihinde demiş ki:
her ejderhanın icinde bi kedi yatar
her kedinin icinde de bi ejderha yatar
her içinde bişi yatan ejderhadır
her bişi ejdarhadır ve ejderha kedinin üzerinde yatar.
Sosyal ağlarda paylaş

harbiden yslanıyoruz. gecen gun bı tane velet geldı yendı kafede bıde hodo hodo yapıyo...

hos slk bı cocuktu adeks te bu kafenın en ıyı klanı kımdıye sordu yanı???

ama genede kucuk velttı ya maksımum 13 yasında fln[hline]Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

heyt be, m249'nin iki kurşunuyla cbble'ın diğer ucundaki awp'ciyi nasıl da indirmişim, millet "waşşş" demişti.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

heh hoca görmen lazımdı, benim can 10-15, karşıdaki adamın da o kadarmış. uzaktan çaktı awp'yi ama o kadar uzak ki benim ekranda 3-5 piksel belki, vuramadı. ben kafamı döndüm arnie misali "target acquired" mesajı belirdi vizörümde 8-) ve gerisin geriye kaçarken 3 kurşun attım adama ve öldü, sallama atmadım ama. :)

şu modem adam gibi olacaktı sana uyglamalı gösterirdim, geçen sene bu vakitlerde snn ilk 20'ye filan giriyordum.. ;)[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben 1.5'te tekrar başladığımda, millet dalga geçiyordu benle. Sonra deliler gibi oynadım/oynuyorum ve artık iyi oynuyorum diyebilirim. Awp'yi çözen bu oyunu çözer bence çünkü awp de acaip aim lazım. Aim aldın mı oyun çözülüyor zaten. O yüzden awm=cs
Saygılar,
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...