Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kurulum

Lord_MMM

Öne çıkan mesajlar

Oyunun kurulumu derken sanırım patchleri kasdediyorsun, evet uzun sürüyor çünkü juno isimli bi update geldi kendisi 145mb bi da kaç yıldır çıkmış olan patchler var hepsini tek tek downlad ettiği için o kadar sürer.[signature][hline]7x/4x Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Ewt haklısınız sitelerine baktım havale ile 1 haftaya kadar dio:((
Yannız bu kredi kartı olayına da baktım bi sorum olacak başkasının kredi kartı ile kendi üyeliğime ödeme yapabilirimiyim(kusura bakmayın sorular için ama ödeme konusunda newbie sayılırız yannış bi şey yapmak istemiyom.Ragnaroktan 2 gün ayrıldım dünyam karardı diyebilirim)[signature][hline]Miras değil,alın teri
Sosyal ağlarda paylaş

Yakında pp kartları çıkacak kontör gibi oyun zamanı alıcaksınız :)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
ya kardeşim bu oyun niye böyle geç yükleniyo ya bir türlü downland edemedim.bune ya buna inanabiliyomusunuz ya oyunu bir türlü yülleyemedim zaten internet cafede oynuyorum olmaz ayda yılda bir online oyun oynayalım dedik oda yüklenmiyor nazlanıyo yardım edin oyun tutkunları bekliyorum bu arada aynı sorunla boğuşan arkadaşlara sabır diliyom.
Sosyal ağlarda paylaş

benımde bı sorum olucak bu ragranor dergısını aldıgımda arkasında 30saatlık kart vardı dedım aaaa ne gusel turkıye olarak bızde mı gamecard a gectık dedım ancak ben havale yada kredıkartıyla odemek ıstıyorum bu kart nedır nasıl calısır kontur gıbı alıyon 8090 ı mı arıyon nereyı arıyon arradgıın zaman turkcemı konusuyolar:P
Sosyal ağlarda paylaş

said:
AlperXp, 22 Ağustos 2004 21:41 tarihinde demiş ki:
Yaa bende pacth yerinde failed yapıyor yada 37 mb lık dosyafa takılıyor acaba juno yu üstüne yüklemelimiyim ama pacth progress da juno pacth inşi yüklemeye çalışıyor pls yardım delircem çok seviyorum oyunu pls yardııııııııııııııım

Evet download ettiğin juno yu çalıştırman lazım o kısa bir şey yüklüyor ondan sonra patch yaparken extradan juno yenilikleri için bir patch daha çekiyor.[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Others cannot understand and some watch with fright, but in reality, if he gets mad, nothing in sight can be considered safe.
Sosyal ağlarda paylaş

Yeni dergiyi alın patch sorunu çözülsün :) (reklam)[signature][hline][a.k.a: Sage, Bloodyblade, Gilquaril,Firebat,[Fire]Sage, [SCKF]Firebat, [SoFD]Firebat, Fire-M@n]
Bonus 05 February 2004 20:02 tarihinde demiş ki:

Siz bir de çırpıya para mı veriyorsunuz?
*casts spell:Summon iyi çırpı*
Tamam cinsiyet konusunda gravityyi kandırdım...Çünkü kız karakterler çok tatlı ^^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sage, 01 Eylül 2004 02:52 tarihinde demiş ki:
Yeni dergiyi alın patch sorunu çözülsün :) (reklam)

Olmuyor lütfen burası reklam bölümümü canım a aaa.:yapma:Yoksa reklam bölümü mü? Ben mi yanlış geldim? Ya gördüğüm herşey boş ve anlamsız birer görüntüden ibaretse? Ya uzayda yaşam varsa? Ya ya......

Uyumaya gitmem lazım. :-)[signature][hline]7x/50 Swinger Rogue
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Manual nereden indirebilirim bu patchi? 4-5 saatlik bir yüklemeden sonra takıldığı için exite bastım tekrar başlattığımda 2004-01-09dan başladı çıldıracağım yardım!![signature][hline] Aşk ve pilav böceği
"To empty your mind is to fill your grave."

Llama, 13 Ağustos 2004 01:34 tarihinde demiş ki:
ben delıklerıme onem verıyorum

[Bu mesaj zlorwf tarafından 08 Ekim 2004 21:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...